Повідомили, що коли в Україні стане остаточно відомо, що "хрущовки" будуть зносити, їх вартість різко зросте. Таким чином власники застарілого житла будуть намагатися заробити.

У законодавстві України чітко зазначено, що кожен прописаний в "хрущовці" людина має можливість отримати компенсацію. І саме це власники квартир можуть використовувати для того, щоб отримати від держави більше.

"Якщо хтось дізнається, що є 100% ймовірність знесення цієї "хрущовки", люди почнуть активно купувати. Ті люди, які не продають, почнуть активно усіх своїх друзів, знайомих і родичів прописувати. Це стандартна ситуація і таке вже було. Як тільки з'являється слух, відразу якась активність починається", - сказав він.

Більше того, коли стане остаточно відомо, що програми реконструкції кварталів застарілого житлового фонду будуть реалізовані, вартість такого житла зросте. Ціна підніметься рівно на стільки, скільки держава готова компенсувати, пояснив Сергій Костецький.

Популярні новини зараз
Навіть природа на нашому боці: синоптик розповів про погоду в Україні у грудні Якій області приготуватись: астролог передбачив вже до кінця року Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

"Зараз "хрущовки" - один з найбільш популярних типів дешевого, економного житла, - каже він, - На них особливо нічого не заробиш, але їх не складно продати. Якщо виникне така програма, то вона буде коштувати не $15 тис., а $30 тис., тому що люди будуть розуміти, що на неї місці побудують об'єкт, їм компенсують".

"Знай.uа" нагадує, що користувач Фейсбуку Тому Лінукс повідомив, що відомий провладний блогер, волонтер і учасник АТО Олег Болдирєв задекларував покупку 102-метрової квартири в Києві за ціною 78 доларів за квадратний метр.

Видання додає, що зараз в якості місця роботи Олега Болдирєва в його декларації зазначений Департамент патрульної поліції, сектор впровадження систем автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху управління моніторингу та аналітичного забезпечення.

Також нагадуємо, при надлишку квардратных метрів в Україні потрібно платити податок. Жителям країни вже почали надходити платіжки від Державної фіскальної служби.

Податок на нерухомість стосується тільки тих, у кого у власності знаходяться великі квартири та будинки.