Елвіс Преслі, напевно, самий знаменитий виконавець всіх часів і народів. У свій час його слухали абсолютно всі, так і зараз шанувальників вистачає. В Америці його прозвали королем рок-н-ролу, або ж просто королем.
Його смерть сколихнула весь світ, фанати просто не хотіли вірити в це, і тому з'явилася величезна кількість легенд, які свідчили, що він все ще живий, або його хтось убив. Але розтин показав, що Елвіс помер від величезної дози медикаментів. І в роковини цієї трагічної події ми вирішили згадати найцікавіші факти з життя Елвіса Преслі.

Цікаві факти з життя Елвіса Преслі

У Преслі був брат близнюк, який помер при народженні. Крім цього, знаменитий співак був прямим нащадком Авраама Лінкольна.
Преслі не давав концертів за межами США (крім трьох в Канаді). Причиною цього вважали те, що його менеджер був нелегальним емігрантом з Голландії. І якщо б він подав заяву на паспорт США, то його просто депортували.

Перша гітара у хлопця з'явився в 11-річному віці. Але, він був зовсім розчарований, адже як кожен нормальний хлопчик в тому віці, він хотів отримати велосипед.
До речі, Преслі був володарем чорного поясу з карате.
У школі майбутнього короля рок-н-ролу з музикою справи йшли зовсім погано. У 7 класі він отримав трійку на музиці, а нотну грамотність так і не вивчив за своє життя.

Співак познайомився зі своєю майбутньою дружиною, коли проходив службу в Німеччині. Тоді їй було всього лише 14 років, а йому 24. Одружилися вони через 8 років, а розлучилися ще через 6.
У Елвіса була дочка Ліза Марія. Вона свого часу вийшла заміж за Майкла Джексона, а трохи пізніше за Ніколаса Кейджа, який, до речі, був величезним шанувальником творчості Преслі.
Елвіс завжди носив на шиї хрест, і зірку Давида. Він пояснював це тим, що не хоче упустити рай через мінімальні формальності.

Популярні новини зараз

Оля Полякова залишила кіз у спокої і похвалилася новим хобі: "Ось такі дірки"

Дружина Віктора Павлiка Репяхова показала себе в три роки: відразу зрозуміло, на кого схожий малюк

Марічка Падалко схвалила "дорослу" витівку своєї доньки: "Дозволяєте дітям?"

Дружина Віктора Павліка вперше вийшла в світ з сином: "Найстрашніший момент"

Показати ще

Нагадаємо, що 16 серпня річниця смерті знаменитого співака і короля рок-н-ролу Елвіса Преслі.