Окупанти ввели анексований Крим у стан енергетичного колапсу.

Про це повідомляє група "Інформаційне опір"

"Після анексії Криму керівництвом РФ було прийнято рішення про будівництво генеруючих потужностей ТЕС, здатних, за планами окупантів, компенсувати поставки електроенергії з України", - повідомили в групі.

Як не дивно, росіяни так і не змогли ввести енергоблоки Сімферопольської і Севастопольської ТЕС в експлуатацію. Вони обіцяли, що енергосистема отримає додаткову потужність у розмірі 470 МВт після запуску. А вже по завершенні будівництва – і зовсім 940 МВт.

Популярні новини зараз

Злата Огневич відповіла на шпильку Олі Полякової про заміжжя

Віктор Павлік показав лайфхак, як обійтися без візочка для дитини - задоволені і син, і тато: "Крутелик на всі 100"

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

"Але замість введення нових енергопотужностей окупаційна влада визнала інформацію про хід робіт, що проводяться, конфіденційною. Кримський розпил грошей російських пенсіонерів буде засекречений до кінця будівництва і ще 5 років після його закінчення", – сказано в повідомленні.

Варто відзначити, що енергоблоки повинні були ввести в експлуатацію у вересні поточного року. Так як будівництво повністю засекречено, невідомо, коли воно завершиться.

Як повідомляв портал "Знай.uа", дизельні генератори в Криму виявилися абсолютно безнадійними. Адже під час блекауту, вони були в несправному стані. Всього на півострові знаходяться 284 генераторів. Як з'ясувалося, працюють з них тільки 75.


Відео: що трапилося із трубопроводом в Криму