Окупанти ввели анексований Крим у стан енергетичного колапсу.

Про це повідомляє група "Інформаційне опір"

"Після анексії Криму керівництвом РФ було прийнято рішення про будівництво генеруючих потужностей ТЕС, здатних, за планами окупантів, компенсувати поставки електроенергії з України", - повідомили в групі.

Як не дивно, росіяни так і не змогли ввести енергоблоки Сімферопольської і Севастопольської ТЕС в експлуатацію. Вони обіцяли, що енергосистема отримає додаткову потужність у розмірі 470 МВт після запуску. А вже по завершенні будівництва – і зовсім 940 МВт.

"Але замість введення нових енергопотужностей окупаційна влада визнала інформацію про хід робіт, що проводяться, конфіденційною. Кримський розпил грошей російських пенсіонерів буде засекречений до кінця будівництва і ще 5 років після його закінчення", – сказано в повідомленні.

Варто відзначити, що енергоблоки повинні були ввести в експлуатацію у вересні поточного року. Так як будівництво повністю засекречено, невідомо, коли воно завершиться.

Як повідомляв портал "Знай.uа", дизельні генератори в Криму виявилися абсолютно безнадійними. Адже під час блекауту, вони були в несправному стані. Всього на півострові знаходяться 284 генераторів. Як з'ясувалося, працюють з них тільки 75.


Відео: що трапилося із трубопроводом в Криму