Президент Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо правила складання покарань і зарахування строку попереднього ув'язнення". Це фактично скасовує дію так званого закону Савченко, який дозволяв ув'язненим значно раніше виходити на волю.

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента. Верховна Рада прийняла вищевказаний закон 18 травня 2017 року. Зміни внесли до статті, яка стосувалася відбування ув'язненими покарання.

Документ, який підписав президент, передбачає викладення в новій редакції частини п'ятої статті 72 Кримінального кодексу України, згідно з якою попереднє ув'язнення зараховується судом у строк покарання у разі засудження до позбавлення волі день за день або за правилами, передбачених у частині першій відповідної статті.

Закон Савченко викликав критику з боку суспільства через те, що він дозволяв вийти на волю небезпечним злочинцям раніше строку.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, народний депутат Надія Савченко раптово змінила свою думку і попросила президента ветувати закон її ж авторства.

Популярні новини зараз

Григорію Чапкісу - 91: шлях до слави, тяжка хвороба та чотири кохання легендарного хореографа

За відмову вакцинуватися - штраф: юристи назвали українцям головні ризики

Перехід на "літній час" скасовується? У Зеленського готові вирішити болюче питання українців

Реакція була миттєвою: маленька українка заспівала "солов'їною" посеред торгового центру

Показати ще