Біткойн показав новий рекорд, подолавши позначку у 10 тисяч доларів. І поки експерти прогнозують чергову мильну бульбашку, депутати подумують про оподаткування віртуальних грошей.

Протягом листопада курс біткойна зростав більш ніж на тисячу доларів. Він продовжує зміцнюватися, кількість транзакцій зростає разом зі здорожчанням криптовалюти, але довіри остання поки що не завоювала через свій надмірний ріст та невивчену поведінку на ринку.

Тим не менше за останні два роки ринкова капіталізація біткойна виросла більш ніж у десять разів, а крипторинок почав обзаводитися гігантами банківського сектору. Інвесторам додає упевненості той факт, що біткойн уже визнали платіжним засобом у Японії та Індії. США зробили його біржовим товаром, а багато європейських країн ввели правила регулювання криптовалюти. Такі ж тенденції спостерігаються у багатьох інших державах, зокрема в Канаді та Латинській Америці.

Дивіться: Віртуальна валюта захоплює світ

На думку членів експертної ради з цифрової економіки, що криптовалюти як інструмент інвестування існуватимуть до того часу, поки люди будуть готові за них платити

Популярні новини зараз

Вистачить всій країні і будемо продавати? Під Харковом виявлено велике родовище газу, рекордних розмірів

Головне за ніч: Холостячка Огнєвіч обрала кохання, українці проти "антинародного" Закону, воїни ЗСУ запустили флешмоб, а Гросу більше не "пиріжок"

Потап зненацька застав Настю Каменських за дивним заняттям: "Спускаюся вниз, а там..."

Найвеселіший ведучий "Орел і Решка" Антон Птушкін продав свій Smart за 100 тисяч, щоб врятувати життя

Показати ще

Держава у цьому випадку має не стільки формувати своє ставлення до криптовалюти, як уже почати збирати податки з таких транзакцій, ставши повноправним гравцем на цьому ринку.

Фахівці прогнозують подальше зростання курсу. Позначки 12,5 тис доларів за штуку біткойн може досягнути у лютому наступного року.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", американський інвестор, засновник групи Vanguard Джон Богл порадив триматися подалі від біткойна.