Адміністрація соціальної мережі Facebook забанила сторінку відомої волонтерки Анни Домбровської.

Про це повідомив журналіст Аркадій Бабченко.

Він зазначив, що волонтерка Анна Домбровська займається збором коштів для автомобілів швидкої допомоги у зоні АТО.

"Це, звичайно, дуже класно. Фейсбук забанив Анну Домбровську за збір коштів для "Швидкої" в АТО. Ви допомагаєте армії ремонтувати машину медичної евакуації, щоб рятувати життя людей, які захищають свою країну від загарбників? Ви порушуєте правила Співтовариства!", - зазначив журналіст.

Крім того він додав, що Анна створила нову сторінку у соціальній мережі, допоки не розблокують попердню, та за допомогою неї намагається дозбирати гроші на купівлю автомобіля.

Популярні новини зараз
Дайте "тюбику" чорної ріпи, не пустуйте з дзеркалом і помахайте гракам: що обов'язково потрібно зробити 26 вересня Російським мобілізованим роздають іржаві автомати, які годяться лише на металобрухт: "Не найгірші екземпляри" Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі Українські пенсіонери можуть легко втратити пенсії: що не слід затягувати на пів року
Показати ще

"Загалом, ось новий Анін аккаунт. Максимальний розшарено, репост, плз ..
А половину необхідної суми на швидку ми з вами вже зібрали, братці мої. Залишилася ще половина. Теж розшарено, репост. Дякуємо", - додав Бабченко.

В поліції шукають свідків аварії, у якій загинув волонтер Леонід Краснопольський.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що українські воїни відстояли найважливішу позицію на Донбасі.