Досить дивно звучить, але в компанії Facebook є група людей, який займаються аналізом романтичних відносин в соціальній мережі. І саме завдяки їх роботі, штучний інтелект знає куди більше, ніж ви. Аналізуючи чужі пари, і те як змінювалося їх спілкування, Facebook може передбачити коли і з ким у вас будуть стосунки, і робить він це явно краще гороскопів, або психологів.

Звичайно, далеко не всі користувачі афішують свої стосунки з кимось, але це не означає, що Facebook не здогадується про них. Штучний інтелект аналізує поведінку тих, хто вже вказав свої відносини, і зіставляє з іншими користувачами. Таким чином, якщо Facebook вирішить, що у вас з кимось є відносини, то:

Новини цієї людину будуть потрапляти набагато частіше у вашій стрічці;
Користувач стане самим пріоритетним в списку контактів;
Так само, Facebook запропонує вам зробити вечірку на честь дня народження цієї людини;
І штучний інтелект буде вам нагадувати, чим ви пов'язані, і пропонувати поділитися спільними фото.

До і після початку відносин
Так само, Facebook аналізує, що і коли люди пишуть. Приблизно за 100 днів перед тим, як встановити статус «У відносинах», користувачі починають частіше використовувати слова «любов», «милий» і «щасливий». Так що, для штучного інтелекту буде зовсім не складно визначити, коли ж у вас почнеться новий роман.

Мало того, Facebook знає вік вашої майбутньої половинки. Так, якщо у віці 20 років різниця між закоханими в рік-два максимум, то будучи вже в 45-річному віці, чоловік буде шукати жінку молодше на 5-7 років.

Передбачити коли ви заведете новий роман? Для Facebook це не проблема. За статистикою саме серпень - самий "велелюбний" місяць. Мало того, часто, найбільше знайомств заводиться в інших країнах. Звичайно, пояснюється це дуже просто - час відпусток і відпочинку в інших країнах.

Кохання живе три роки. А Facebook так не вважає. За статистикою, якщо у двох користувачів протримався статус "У відносинах" більше трьох місяців, то любовний зв'язок триватиме не менше 4 років.

Так само, Facebook прекрасно знає, коли ви будете сваритися.
Вони навіть вивели спеціальну таблицю, де вказано, в який період року пари найчастіше розривають стосунки. Варто відзначити, що початок весни - це, мабуть, найстрашніший період для пар.

Facebook крім цього, може без проблем передбачити поведінку перед вашим розлученням. Так, за тиждень, до цього користувач починає набагато активніше спілкуватися з іншими друзями. А в день розставання активність зростає на 225 відсотків.

Facebook не тільки знає багато, але і продовжує життя. Так, за статистикою, люди, які користуються Facebook живуть трохи довше тих, хто обмежений тільки живим спілкуванням. Дивно звучить, але це так.