До Ліги чемпіонів в Києві відбувається цілий житловий ажіотаж, а ціни досягають космічних висот. Зняти квартиру на одну ніч тепер можна тільки від 30 000 гривень. Одна ніч за вартістю чотирьох місяців. На сайтах вже з'явилися "гарячі" пропозиції. Заповзятливі владельніци квартир та хостелів користуються попитом затятих уболівальників і "гостинно" підвищують ціни до піднебесся.

"Знай.ua" також нагадує, що власники квартир виставляють ціни на оренду житла в залежності від попиту. Наприклад, оренда житла в Харкові залежить від напливу студентів, в Одесі ціни ростуть до літа, а у Львові - восени.

Про те, коли найкраще шукати квартиру в довгострокову оренду.
инок орендного житла досить інерційний. На ньому завжди є мінімальний фіксований попит. Проте, з наявністю стабільного попиту на оренду житла сезонність тут формують такі категорії, як митників працівники, студенти та молоді фахівці.

Популярні новини зараз

У Насті Каменських помер тато: що відомо про найріднішого чоловіка співачки

У лісі під Львовом оселився безхатько, боляче дивитися: "Дружина померла, доньки вигнали"

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Замість Нікітюк на роль Холостячки запропонували колегу Мішиної, українки красуню не оцінили: "Не вписується"

Показати ще

За словами Вадима бард, інвестаналітика Європейського аналітичного центру, орендарі активізуються в квітні і липні.

"Для орендодавця найбільш вигідною буде угода в умовах високого попиту, тобто. Це період березня-квітня і серпня-вересня при фіксованих політичних і економічних факторах. У той же час, орендарям варто шукати нерухомість в середині літа, зазвичай це сезон відпусток і в початку року, коли в країні мінімальна ділова активність ", - говорить експерт.

А також нагадуємо про "доступне житло" по-новому. Зараз такі державні проекти не відповідають вимогам часу і не задовольняють потреби тих, хто потребує вирішення житлового питання - молоді, учасників АТО і переміщених осіб. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко.

В уряді пропонують встановити чіткі житлові нормативи, які усунуть зі списку заможних людей, які з державною допомогою купують великі квартири. Передбачається, що держава буде кредитувати до 21 квадратного метра на одного члена сім'ї та додатково 10 з половиною метрів на сім'ю.