Всі медичні установи Києва готові зустрічати і надавати допомогу гостям столиці. Про це заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворознк

Відомо, що 24-26 травня цілодобово і в режимі підвищеної готовності працюватимуть київські міські клінічні лікарні: №№ 1, 2, 6, 12, 17, 18, Олександрівська клінічна лікарня, Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги та Київська міська клінічна офтальмологічна лікарня "Центр мікрохірургії ока". Про це повідомляє Рoliteka.

Поворозник також запевнив, що у всіх цих закладах створено резерв вільних ліжок, оновили необхідний запас медикаментів, дезінфікуючих засобів, засобів індивідуального захисту, в тому числі - на випадок ускладнення епідеміологічної ситуації.

"Необхідний запас компонентів і препаратів крові має Київський міський центр крові. У приймальних відділеннях лікарень чергуватимуть медики, які володіють іноземними мовами", - обіцяє Поворозник.Відомо, що екстрена медична допомога гостям, учасникам та вболівальникам матчів УЄФА буде надаватися бригадами швидкої медичної допомоги. В цілому в цілодобовому режимі чергуватиме 181 бригада днем ​​і 130 вночі.

"Безпосередньо захід буде обслуговувати 30 з них", - додав Микола Поворозник.

Крім того, "швидкі" чергуватимуть в аеропортах і на залізничному вокзалі.

Нагадаємо, в Раді прийняли документ, згідно з яким несанкціонований продаж квитків на фінали Ліги чемпіонів буде каратися штрафом у розмірі 5,1 тисячі гривень.

Мета законопроекту - охорона прав інтелектуальної власності УЄФА, пов'язаних з проведенням в Україні фіналу Ліги Чемпіонів і фіналу жіночої Ліги Чемпіонів УЄФА 2018 року.Аналогічне покарання передбачено за рекламу не уповноваженою особою можливості придбання квитків і використання нею квитків в розіграшах для просування послуг або продукції.

Крім того, законопроект забороняє використання інших об'єктів права інтелектуальної власності УЄФА, а також схожих на них об'єктів.

Забороняється також публічна демонстрація заходів і використання записів матчів в комерційних цілях без дозволу УЄФА.

Заборона поширюється в цілому на всі дії, "які націлені на використання репутації" УЄФА і фіналів ЛЧ у комерційних цілях і без відповідного дозволу.

Популярні новини зараз
Екстрасенс Макс Гордєєв проговорився про звільнення всіх східних областей України: про що говорить цифра 10 на картах таро Катя Нікітіна проміняла "Жіночий квартал" на бутси з гетрами і вирушила підкорювати український футбол: "Підписала контракт" 36,6 грн чи 50 грн: в НБУ попередили, чого чекати від курса долара у найближчі місяці Більше не треба стояти у чергах та запасатися: сіль знизилася в ціні, скільки коштує кілограм
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", терористи так званої "Ісламської держави" пригрозили влаштувати криваву різанину під час Ліги чемпіонів, яка пройде в Києві.