У Київському апеляційному господарському суді відбувся розгляд апеляції ТОВ "Компанія "Софійський" на рішення Господарського суду Києва про виселення однойменного фітнес-клубу з приміщень в провулку Рильського, 5, Київ.

Юрій Грищенко, директор компанії "БФ Груп", яка купила ці приміщення наприкінці 2016 року, заявив, що безпідставно розташований тут фітнес-клуб "Софійський" тягне час в судах, аби уникнути розгляду рішення першої інстанції по суті і сплати судового збору, і також не повертати кредит по іпотеці (власники клубу внесли приміщення в заставу в Swedbank, куплений потім банком "Омега", який збанкрутував).

Рішення Господарського суду Києва про виселення клубу засноване на фіктивності договорів оренди, оскільки ні "БФ Груп", як законний власник приміщень, ні попередні власники таких договорів з ТОВ "Компанія "Софійський" не укладав і, на момент покупки і до цього дня, тут не було жодного орендаря.

Колишній власник цих приміщень Ірина Рябченко за подачу апеляційної скарги з 265 тисяч гривень судового збору, сплатила лише 1600 гривень, нібито через складне фінансове становище. Після повернення апеляційної скарги без розгляду з огляду на надання з боку ТОВ "Компанія "Софійський" недостовірної інформації суду про стан засобів на рахунок зазначеної компанії та несплати належної суми збору, буквально через кілька днів ТОВ "Компанія "Софійський" поправляє свої фінансові справи і "знаходить" кошти на рахунках для оплати збору.

"2 червня ТОВ "Компанія "Софійський" подало касаційну скаргу на відмову в прийнятті апеляції. Згідно із законом, якщо надходить відразу кілька скарг, то справа відправляється в суд вищої інстанції. Оскільки є касація і апеляція, то сьогодні апеляційний суд змушений був не розглядати справу по суті, а відправити її до Вищого господарського суду лише для розгляду проміжного рішення, яке фактично було визнано і виконано з боку ТОВ "Компанія "Софійський" при подачі апеляції повторно. Таким чином, Рябченко і Ко, зловживаючи процесуальними правами, намагається затягнути розгляд справи по суті", - вважає Грищенко.

Популярні новини зараз

"Загиблий" на мітингу під Радою та зламані ребра: у поліції зробили термінову заяву після сутичок

Вакцинувався 27 разів і хоче ще: українець їздить містами й "випрошує" дози, рекорд - 5 за день

Племінниця Софії Ротару Sonya Kay пішла назавжди: "Прощаюся зі сльозами на очах"

Засмагла Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" влаштувала конкуренцію довгим ногам Полякової: "Гаряча штучка"

Показати ще

В даний час сума боргу "Софійського" перед банком "Омега" становить понад 20 мільйонів доларів з урахуванням відсотків і штрафів. З моменту взяття іпотеки під заставу приміщень клубу Рябченко повернула банку близько 240 тисяч доларів. Банк пройшов процедуру банкрутства і ліквідації.

Під час розгляду апеляції Рябченко в Київському апеляційному господарському суді біля входу в суд зібралися вкладники банку "Омега", що вимагають притягнути до кримінальної відповідальності Рябченко і змусити її повернути кредит. За словами учасників пікету, недобросовісні позичальники привели до ліквідації банку, який в силу цих причин не може повернути гроші вкладникам.