Російський військовий журналіст Аркадій Бабченко прокоментував на сторінці у Facebook історію про "українську бабусю Ксенії Собчак", яку активно поширювали у мережі.

Як виявилось фото 1944 року, на якій зображена жінка на ім'я Феодосія, не має до Собчак ніякого відношення. Це бабуся журналіста Антона Наумлюка, про яку він написав на своєму Facebook. Хтось слово у слово скопіював її та пов'язав з кандидаткою у президенти Росії.

оли цей сюр почав розганяти "Пікабу", стало зрозуміло, що фейк відбувся. І тепер в кеші це фото залишиться навічно, як фото бабусі Ксенії Собчак. До чого я, власне, це? А до сили інтернету", - прокоментував фейк Бабченко.

Пост Антона Наумлюка

Популярні новини зараз
За поповнення власної картки заплатите "зверху": на кого накине око податкова Травневий сюрприз: зима вирішила повернутися в Україну, прогноз погоди на кінець весни та літо Мобілізація чоловіків похилого віку: чи припинять виплачувати пенсію Пенсіонерам змусять перерахувати виплати: індексацію визнали незаконною
Показати ще

Зазначимо, що бабуся батька Ксенії Собчак, Анатолія Собчака, по лінії матері родом з України.

Фейковий матеріал на "Пікабу"

Як повідомляв портал "Знай.ua", Бабченко прокоментував наміри Собчак балотуватись у президенти Росії.