Гомофобна сцена, яку показав "95 Квартал" у своєму новорічному виступі, обурила українців, а захисники прав секс-меншин навіть готують мітинг, який проведуть біля будівлі каналу "1+1".

Незважаючи на те, що "95 Квартал" вже вибачилися за відверті жарти, які могли когось образити і видалив відео свого виступу з телеканалу на YouTube, скандал навколо цього номера набирає обертів. Адже жарти на тему ЛГБТ та гендеру притаманні недалеким людям, а громадяни країни, яка хоче йти в Європу, повинні виховувати у собі толерантність.

Новорічний виступ "95 Кварталу" – це "всесвітня дурість зразка совкового дна". Так охарактеризувала номер Зеленського блогер Катерина Золотарьова.

"Ось знаєте, я б точно зрозуміла, будь то в Росії. Там жарти на тему ЛГБТ, національностей, інвалідності, гендеру та іншого - найбільш ходові. Тому що дурні закомплексовані люди, які страждають масою недоліків і терплять безлічі життєвих незручностей, таким чином просто компенсують для себе всі ці далеко не райдужні речі. Логічно.
Але тут Україна. І тут так не можна. Тому люди обурилися і "Квартал" офіційно вибачився (хоч і кострубато), а номер звідусіль вирізав і видалив", - пише блогерша.

Популярні новини зараз

Продюсер Юра "злив" фінал "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Натовп майбутніх блогерів бігають..."

Софія Ротару переживає велику втрату, найближчу вже не повернути: "Світла пам'ять"

Оля Полякова сяде у суддівське крісло на "Танці з зірками" поряд з Владом Ямою: "Замість Кухар?"

В університеті Михайла Поплавського присоромили абітурієнтку через гроші: "На більше не вистачило?"

Показати ще

В той же час вона звертає увагу на те, що Зеленський вибачився і видалив невдалий виступ тому, що злякався - адже за такі речі можуть зробити нев'їзними в Європу. І це подіяло, на відміну від іншого номера "Кварталу", де вони порівняли Україну з повією. Цей номер досі є в мережі, за нього ніхто не вибачався, адже ніхто нікого за це не покарає.

"Натиснули, налякали тим, що за такі речі хлопці можуть і в Європу нев'їзними стати. І це подіяло. На відміну від номера, де вони порівняли Україну з повією. Той досі гордо всюди висить. За нього їм нітрохи не соромно. Ніхто ж не покарає", - зазначила Золотарьова.

Блогер дала Зеленському жорсткий урок етики в надії на те, що він його вивчить:

"Ти знаєш, Вова. Бути геєм - це не перетворитися на жінку, ти сильно помиляєшся. І ще. Бути геєм - це не бути піда * асом. Як би ти не намагався культивувати це в своєму номері. Тому що далеко не всі геї - піда * аси. Більш того: більшість піда * асів, яких я знаю, цілком собі гетеросексуальні. Ось, наприклад, ти. І тобі подібні. Сподіваюся, ти вивчиш цей урок на майбутнє.
Мерзенні пристосовницькі скоморохи. Фу, зневажаю", - резюмувала Золотарьова.

Як повідомляв портал "Знай.ua", захисники прав секс-меншин готують мітинг, на якому виступлять проти гомофобних жартів "95 Кварталу".