Така вона, освіта в Україні: за знання вас можуть нагородити грамотою, свідоцтвом і сертифікатом, і навіть із гучним званням Міжнародного. За ідеєю, це обіцяє безкоштовне навчання в університеті або освіту за кордоном, але зі знижкою. З цією метою щорічно організовують десятки олімпіад і конкурсів, а призерам обіцяють золоті гори, але насправді...

У мережі Facebook з'явився пост гніву від мами одного з призерів олімпіади Міжнародного союзу молоді, який обіцяв переможцям сертифікат, що дає право безкоштовно навчатися у мовній школі в Празі. Хлопчик на ім'я Ілля зайняв призове третє місце з 400, і все йшло якнайкраще: з бурхливими оваціями сертифікат вручили і пообіцяли заповітну поїздку до Праги.

Ось тільки справа в тому, що безкоштовною ця поїздка була не більше двох днів, а після - організатори почали викачувати гроші на "несподівані додаткові витрати". Коли "додаткові несподіванки" почали перевалювати за 20 тисяч гривень, хлопець вирішив просто відмовитися від поїздки. Що ж, сказали організатори, ваше право. Ні на що це не вплине, місце в рейтингу залишається вашим, і під час вступу все буде прекрасно.

На цьому історія й закінчилася б, але ось підійшов момент оприлюднення рейтингів: Ілля якимось чином з третього місця "перескочив" на 107-ме. Коли обурена мати зателефонувала дізнатися, що відбувається, їй спокійно відповіли: "Ну а що ви хотіли? Ви відмовилися від поїздки? Відмовилися. Ось ваші досягнення й анулювані. А ваш сертифікат з печатками нічого не доводить".

Також жінці додали, що метою конкурсу був відбір талановитої дитини для поїздки в Прагу, і організатори не винні, що у переможця мати-одиначка, яка знаходиться в хиткому фінансовому становищі. Ось і все, що потрібно знати про більшість освітніх олімпіад, які влаштовують в Україні.

Популярні новини зараз

Дантес показав, де гуляє на травневі без Дорофєєвої: "Непередавана радість"

Тіна Кароль несподівано заговорила про заміжжя з олігархом: "Його статус"

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Напишу сюди, бо зла як мЕгЕра! Може комусь з батьків знадобиться на майбутнє. Або у якості живого матеріалу у рубрику "...

Posted by Tatiana Prikhodko on Thursday, 6 July 2017


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, які зміни з'явилися в шкільній програмі.