Відомий український блогер Олександр "Krus" Барабошко дізнався вартість виступів експертів із України на кремлівському телеканалі НТВ, і похвалився тим, що розвів телевізійників на $150.

Барабошко опублікував скріншот повідомлення, в якому йому запропонували приїхати на зйомки на сторінці в Twitter. Підписники порадили блогеру з'ясувати усі умови.

У підсумку, співробітники телеканалу відповіли, що всі витрати на трансфер і проживання вони беруть на себе.

Хлопець відразу надіслав російським журналістам паспортні дані та оцінив свою участь в $ 200 за ефір. Але йому запропонували приїхати за $100 і нагадали, що деякі спікери беруть участь в програмах НТВ по 3 рази на тиждень.

Популярні новини зараз

Зірка "Величного століття" Мер'єм Узерлі показала сімейну ідилію: справжнє жіноче царство

Українку відокремили від чоловіків у церкві через "традицію": "Не можна, щоб жінки відволікали"

Українські вчителі знайшли, чим зайнятися на канікулах - гарують у Польщі за 5 тисяч доларів на місяць

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Показати ще

"І так, $100 за ефір + компенсація витрат відразу тобі за таку експертність, а якщо ти "сподобаєшся", то і гонорар буде рости. Ось уже $200 за наступні програми пропонують. На жаль, гонорар мені наперед не надіслали, його б відразу перерахував на потреби АТО, але все ж змусив НТВ витратитися", - розповідає Барабошко.

Варто відзначити, що телеканал уже купив для блогера електронний квиток за 8771 рублів.

Хлопець зізнався, що насправді їхати на ефір не збирався: "І мінус один експерт для биття в студії. Вважаю, що це вже немало. Ну і водій Рома теж запрацює".

Крім цього, Барабошко опублікував теми, які повинні були обговорювати в ефірі НТВ.

Як повідомляв "Знай.ua", завсідник пропагандистських ток-шоу російського ТБ, "український політолог" В'ячеслав Ковтун знову блиснув в ефірі шоу Володимира Соловйова, ставши загальним об'єктом для насмішок.