Всі ватажки бойовиків будуть з часом ліквідовані.

Таку думку висловив ветеран війни на Донбасі, офіцер запасу 95-ї омбр ВСУ Мирослав Гай.

"Не в найближчим часом, але, думаю, він закінчить дуже погано. І як свідок, і як людина, яка постійно підбиває праворадикальні сили в Росії на збройний опір, і як терорист. Такі люди швидко і погано кінчають. Росія постійно проводить такі зачистки", - сказав ветеран АТО.

За його словами, в цьому навіть можуть не брати участь спецслужби. Тому як з їхньої вини постраждало дуже багато людей, і багато хто хоче, щоб ці ватажки просто зникли з лиця Землі.

Популярні новини зараз
Українцям готують виплати по 2000 та 3000 грн: кому надійдуть гроші Не просто літо, а зірковий старт: що готує червень знакам Зодіаку і чому цей місяць може все змінити "Природа подає знаки": мольфарка вказала на небесні знамення, що свідчать про наближення миру Визнають непридатними: які хвороби звільняють від мобілізації
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у анексованого Росією Криму немає ніяких перспектив в майбутньому і на півострів чекає сумне майбутнє Куби під владою Фіделя Кастро. До того ж кремлівські маріонетки планують встановити пам'ятник комуністичному диктатору.