Як з'ясувалося днями, після повернення з полігону військових 32-го ракетно-артилерійського полку Військово-морських сил України поселили у занедбаному будинку без належних умов для проживання.

Відповідні кадри опублікував один із бійців на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Ти приїжджаєш такий із полігону. Хочеш відпочити, а тебе заселяють сюди - у занедбаний будинок. Ми живемо тут як бомжі - спимо на підлозі, холодно тут - ж*па просто. Попрати ніде. Берци висушити ніде. Помитися ніде. Частина бійців уже хворіє. Це просто скотиняче ставлення", - скаржиться один із військових ВМС.

Попереджаємо! Цей відеозапис містить ненормативну лексику

32 полк приїхав з полігону. Жахливі умови

32 полк приїхав з полігону. Жахливі умови

Posted by Діамантова леді on Sunday, 25 March 2018

Популярні новини зараз

Українські вчителі знайшли, чим зайнятися на канікулах - гарують у Польщі за 5 тисяч доларів на місяць

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

Андрій Шевченко зробив неймовірне для української збірної на Олімпіаді в Токіо: "Вперед до перемог"

Полякова, Дорофєєва, Боржемська, Гросу, Саніна, Лижичко позмагалися за найкращу фігуру: "Битва сталевих пресів"

Показати ще

Нагадаємо, що переповнення слідчих ізоляторів в Україні пов'язане зі швидкістю роботи судів, які розглядають справи. Про це заявив заступник міністра юстиції Денис Чернишов під час прес-туру до Лук'янівського СІЗО.

"У нас дивна ситуація зараз в Україні є так зване "перенаселення" в СІЗО, на що ми не можемо вплинути, тому що це залежить від швидкості роботи судів", - пояснив він.

Міністр юстиції уточнив, що після отримання рішення суду особи, якщо доведено, що вона невинна, випускають із СІЗО, або ж відправляють до установи виконання покарань, якщо її провина доведена.

У той же час, за словами Чернишова, існує великий недобір працівників колоній, що призвело до їх закриття.

"Ми навіть в минулому році почали процес оптимізації кількості установ. Таким чином, 13 установ виконання покарань закрито", - додав заступник глави Мін'юсту.

Також раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що адміністрація Лук'янівського СІЗО показала відвідувачам корпус, де немає арештантів. На знімках можна побачити жахливу картину: обшарпані коридори, старі ліжка, сильно облізлі стіни, огидний санвузол.

Крім того, також зазначалося, що Міністерство юстиції України планувало продати Лук'янівське СІЗО. Так, компанія-переможець повинна була побудувати нову будівлю слідчого ізолятора в Київській області, селищі Коцюбинське.