Днями зірки Голлівуду об'єдналися заради допомоги постраждалим від руйнівних наслідків ураганів "Харві" та "Ірма". Том Хенкс, Мадонна, Арнольд Шварцнегер та багато інших особисто взялися телефонувати американцям, щоб зібрати необхідну суму. Це навіть не рахуючи тих коштів, які вони виклали із власної кишені.

Кореспонденти "Знай.ua" запитали в українців, наскільки наші знаменитості, на їх думку, будуть готові повторити вчинок їх іноземних колег.

Меркантильність сцени проти волонтерства Притули, піар чи гідний вчинок бомонду? Відповіді на питання, що схвилювали весь світ знайдете у новому випуску відеоновин нашого порталу.

Нові випуски відеоновин на каналі в YouTube http://goo.gl/TCETjG

Підписуйтесь на наш канал в Telegram https://t.me/znajua

Популярні новини зараз
В Україні повністю перерахують пенсії: скільки отримуватимуть пенсіонери Зима без води та опалення: українців чекає комунальний колапс Обмеження на зняття готівки: українцям пояснили нові ліміти в банкоматах Ануляція субсидій: які зміни стануть приводом для скасування допомоги
Показати ще

Ми у Facebook http://goo.gl/AhJWYy

Паблік акаунт у Viber https://viber.com/znajua