Жителям окупованих територій Донбасу все складніше виживати. Але вони бояться виходити на мітинги через те, що терористи влаштують розправу над людьми.

Про це повідомив Герой України і підпільник Володимир Жемчугов в інтерв'ю "ОРД". Він зазначив, що в 2014 році жителі окупованих територій перестали отримувати українські пенсії і зарплати. Через це в Красному Лучі майже 25 пенсіонерів померли від голоду.

Коли ж люди почали вимагати від бойовиків соціальні виплати і зважилися вийти на мітинг, терористи миттєво придушили акцію протесту.

"І ось як цей протест закінчився: висмикнули з натовпу найкрикливіших і зробили постріл у ногу. Решта самі розбіглися. Так закінчуються всі голодні бунти там", - розповів Жемчугов.

Він додав, що в Антрациті пенсіонери також вийшли на мітинги. Люди скаржилися на російські неякісні продукти і завищені ціни. Але протести так і не принесли ніякого результату. Бойовики вирішують усе дуже просто - випускають дві черги з автоматів над головами незгодних.

Популярні новини зараз

Головні новини за 2 грудня: закриття України через "Омікрон", людина під поїздом в метро, держбюджет на 2022 рік і "ріднулі" Злати Огнєвіч

Українці все ж отримають 1000 грн від Зеленського - нардепи проголосували "За"

Бігус заявив, що надав неправдиву інформацію про знайдені у Ківи золоті злитки

Найвеселіший ведучий "Орел і Решка" Антон Птушкін продав свій Smart за 100 тисяч, щоб врятувати життя

Показати ще

Жителі зневірилися і не чекають змін. Ті, хто втратив роботу на окупованих територіях, їдуть на заробітки в Росію. Люди вже зрозуміли, що судів як таких немає, і всім керує військова комендатура.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, волонтер обнадіяв даними про просування української армії на Донбасі.