Директор притулку в місті Рожище на Волині Леонід Матвійчук заявив, що побиття і домагання в установі - вигадка дітей.

За його словами, все почалося з того, що четверо дівчаток влаштували дебош у притулку, передає Обозреватель.

"У неділю, 29 липня, чотири дівчинки у віці 15-17 років влаштували у притулку бешкет, не підкорялися черговому. Вони підпалили папір в ігровій кімнаті, а в 11 годин вечора кричали, били вікна і двері. У цей час маленькі діти вже спали, і вони всім заважали", - заявив Матвійчук.

На наступний день, відзначає директор, з дівчатками проводилася виховна робота.

Популярні новини зараз

Коли чай викликає тривожність, а коли буває корисним: тюремний чифір краще не пробувати

Олена Кравець з "Кварталу 95" за мить з тигриці з напівоголеними грудьми перетворилася на дитину: "Ах яка"

Королева Єлизавета II не слухає лікарів. Вона пішла на хрестини онуків. Є перші фото після хвороби

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

"Звичайно, їм висловлювалися претензії, ми їм пояснювали, що так поводитися не можна, і що треба жити по-людськи. Вони вирішили перевести стрілки в цій ситуації. Один їх них взяли за руку, щоб перевести з ліжка іншої дівчинки на іншу. Вони сприйняли це як насильство. Хто і коли одну з них обіймав за плече - я не знаю. Але акценти вони зробили саме на цьому. Тепер продовжують цю гру, прекрасно розуміючи, що їм нічого за це не буде. Хоча самі слідчі вже бачать, що свідчення дають всі різні і звести все докупи - не виходить", - запевняє директор.

Одна з дівчаток, за словами Матвійчука, два місяці була в розшуку - каталася по Київській області. Друга півроку жила з ромами. Третя, зазначає директор, пішла з сім'ї. А ще одна 17-річна дівчинка була удочерена, але відмовилася від батьків.

"Це дуже складні діти, вони потребують не тільки захисту, але і корекції поведінки. У мене були різні випадки, коли діти нападали на чергового. Одному зламали ребра, іншому завдали черепно-мозкову травму - він став інвалідом. Ще на одного чергового накидали матраци, і він дивом вижив. Ось з такою категорією дітей ми працюємо. І перш ніж озвучувати висновки, потрібно було розібратися", - вважає директор.

Раніше портал "Знай.uа" писав про те, що у місті Рожище Волинської області в притулку для дітей, які потрапили у складні життєві обставини, при моніторингового візиту в 10 вихованців виявили сліди побиття і крові на одязі.