Відомий український співак Святослав Вакарчук, якому багато українців готові віддати голос на президентських виборах, розповів, що не так з мисленням нинішньої української влади. Під час виступу в Києво-Могилянській академії, який відбувся в середу, 4 квітня, фронтмен "Океану Ельзи" відзначив, що політики не мислять категоріями планування на майбутнє, простіше кажучи, не бачать далі свого носа.

Під час бесіди зі студентами та журналістами знаменитий співак і музикант звернувся із заявою до українських політиків. Співак зазначив, що наша влада не мислить категоріями планування на майбутнє."Головне - щоб газу вистачило, урожай зібрали, тепер дай бог щоб метал або зерно продати, тоді ВВП виросте на піввідсотка". І ось це - горизонт планування!", - каже Вакарчук.

За його словами, лише одиниці політиків думають на тридцять років вперед, а якщо і думають, то ці думки ніколи не втілюються в реальні дії. Святослав вважає, що наші державні діячі повинні бути досить щирими, щоб знати, що найкраще можна взяти з кожного доброго прикладу інших країн.

Популярні новини зараз

Львів'яни врятували від страшної долі 13 малюків: "Хотіли зняти шкури"

Красуня з червоною стрічкою влаштувала танці на замерзлому озері посеред Карпат - "Це диво!"

Українка народила чотирьох дівчаток, вся лікарня п'є шампанське: "Тримайся, таточку"

У Чернівцях померла легендарна медик, яка врятувала сотні життів: "Поринула до зірок"

Показати ще


Він звернувся до політиків, які, можливо, будуть чути його розмову зі студентами.

"Панове політики, візьміться за голову всі разом. Ви всі однаково відповідальні за те, що відбувається в країні - і опозиційні сили, і влада. Ще є час, сьогодні ще не вибори", - сказав співак."Але не доводьте ситуацію до моменту, коли ви налаштуєте людей проти себе до такого, що у вас не буде жодного шансу на продовження вашої кар'єри. Вас змете історією, і ви будете в цьому винні самі. Будь ласка, почніть щось робити буквально сьогодні. Час ще є", - закликав Вакарчук.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що музикант і колишній народний депутат Святослав Вакарчук розповів, з чого політик повинен починати свій шлях.