Відомий український співак Святослав Вакарчук, якому багато українців готові віддати голос на президентських виборах, розповів, що не так з мисленням нинішньої української влади. Під час виступу в Києво-Могилянській академії, який відбувся в середу, 4 квітня, фронтмен "Океану Ельзи" відзначив, що політики не мислять категоріями планування на майбутнє, простіше кажучи, не бачать далі свого носа.

Під час бесіди зі студентами та журналістами знаменитий співак і музикант звернувся із заявою до українських політиків. Співак зазначив, що наша влада не мислить категоріями планування на майбутнє."Головне - щоб газу вистачило, урожай зібрали, тепер дай бог щоб метал або зерно продати, тоді ВВП виросте на піввідсотка". І ось це - горизонт планування!", - каже Вакарчук.

За його словами, лише одиниці політиків думають на тридцять років вперед, а якщо і думають, то ці думки ніколи не втілюються в реальні дії. Святослав вважає, що наші державні діячі повинні бути досить щирими, щоб знати, що найкраще можна взяти з кожного доброго прикладу інших країн.

Популярні новини зараз

Маша Полякова захотіла Майбах за 5 мільйонів, тому що у неї болять ноги, патлатий наречений запропонував тільки руку

40-річна віруюча стрибнула в ополонку і не випливла - на очах у дітей і всієї родини: "Просто знесло течією..." 

Панянка чи все ж "пацанка"? Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл носить такі короткі спідниці, що навіть мама в молодості не наважувалася

Ті самі кадри з Тіною Кароль, коли зірка вийшла на сцену після новини про загибель коханого: "Це не кінець..."

Показати ще


Він звернувся до політиків, які, можливо, будуть чути його розмову зі студентами.

"Панове політики, візьміться за голову всі разом. Ви всі однаково відповідальні за те, що відбувається в країні - і опозиційні сили, і влада. Ще є час, сьогодні ще не вибори", - сказав співак."Але не доводьте ситуацію до моменту, коли ви налаштуєте людей проти себе до такого, що у вас не буде жодного шансу на продовження вашої кар'єри. Вас змете історією, і ви будете в цьому винні самі. Будь ласка, почніть щось робити буквально сьогодні. Час ще є", - закликав Вакарчук.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що музикант і колишній народний депутат Святослав Вакарчук розповів, з чого політик повинен починати свій шлях.