У Харкові в результаті аварії на магістральному трубопроводі без теплопостачання залишилися близько 400 об'єктів в двох районах міста.

Як повідомляє прес-служба Харківської міськради, аварія на тепломагістралі сталася сьогодні вранці в районі Шатилівка в Шевченківському районі. Чи не тепломагістралі, яка йде від ТЕЦ-5 ведуться ремонтні роботи. Як відзначили в мерії, згідно з нормами, після розтину тепломагістралі на усунення неполадки потрібно від 8 до 12 годин.

У КП "Харківські теплові мережі" повідомили, що в даний час в Київському районі Харкова від теплопостачання відключено 266 житлових будинків, 4 дитячих садки, 5 шкіл і 16 лікувальних установ; від гарячого водопостачання - 41 житловий будинок, 3 дитячих садка, 3 лікарні. У Шевченківському районі від теплопостачання відключено 86 житлових будинків, 1 дитячий садок, 1 школа та 3 медичні установи; від гарячого водопостачання - 43 житлових будинки, дитячий садок і школа, а також 3 медичних заклади.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що 18 лютого і в перші три дні нового робочого тижня в Україні очікується помірно холодна погода, переважно без опадів.

Популярні новини зараз

Львів'янин віддав Богу душу просто на порозі церкви, мороз довів: "Сидів мов живий"

На Прикарпатті бабуся з психічним розладом виживає в напівзруйнованій хаті: ні пам'яті, ні пенсії

Квітуча Кароль і батько Балан: сімейний кадр Тіни і Дана з дитиною потрапив в мережу

Колишня Узєлкова Боржемська після побачення заговорила про велике кохання: "Вік не має значення"

Показати ще