Летальна зброя: про що домовились Порошенко та Меттіс

Голова Пентагону Джеймс Меттіс заявив, що перспективи надання Україні летальної зброї – суто конфіденційна інформація, тому до офіційного прийняття рішення він відмовився вдаватися у деталі. В ході зустрічі із Петром Порошенком Меттіс підтвердив, що Америка реально оцінює справжні наміри РФ та зусилля української сторони у боротьбі з агресором.

Трагедія із дітьми в Умані

Під час святкового концерту з нагоди Дня Незалежності на центральній площі міста Умань на дітей, що перебували біля сцени, впало сценічне обладнання. Внаслідок інциденту постраждали шестеро підлітків, усіх їх одразу доправили до найближчої лікарні.

Хода нескорених: українці нагадали про загиблих воїнів

Популярні новини зараз

ДТП забрала життя української рекордсменки: їй було всього лише 21

Султан Сулейман з "Величного століття" стане багатодітним батьком, дружина Халіта Ергенча щаслива

Щасливий Пономарьов показав, заради чого подолав 6,5 тисяч кілометрів - "9 років"

"Холостяк" Заливако задумався над емоціями поруч з Ганною Богдан: "Щирості в ній немає"

Показати ще

У центрі Києва відбулася акція під назвою "Хода нескорених" за участю родичів загиблих у зоні проведення АТО, які служили у добробатах. За словами організаторів, це стало альтернативою параду до Дня Незалежності, не було жодних гасел чи політичного підґрунтя. Учасники несли із собою не тільки портрети покійних українських героїв, а й тих, хто зник безвісти, щоб у такий спосіб привернути до них увагу.

Російські банки в анексованому Криму перестануть працювати

Американська компанія Finastra, що поставляє програмне забезпечення для роботи банків із міжнародною системою розрахунків SWIFT, відмовилася продовжувати співпрацю з Російським національним комерційним банком (РНКБ) і Темпбанком.

День Незалежності: син українського воїна отримав посмертну нагороду за батька

24 серпня під час військового параду, присвяченого Дню Незалежності, президент Петро Порошенко присвоїв звання Героя України учаснику АТО, капітану Євгену Лоскуту, посмертно. Нагороду загиблого Лоскута отримували його маленький син Тарас і дружина Ксенія.

Скандальна резиденція Путіна

Президент Росії Володимир Путін в якості резиденції обрав маєток 1913 року, в якому проходили зйомки серії фільмів про легендарного Шерлока Холмса (Виборзький район Ленінградської області).