Українцям розповіли, чого чекати від гривні восени

Аналітики прогнозують, що курс гривні продовжить падіння. За різними даними, до кінця року долар буде коштувати 27-28,5 грн.

Економісти зазначають, що осінь - традиційний період, коли вартість гривні трохи знижується, а долара - зростає. Це пов'язано з початком бізнес-сезону і активацією на міжбанківському валютному ринку компаній, що мають зобов'язання за зовнішніми контрактами. Відповідно, підвищений попит на іноземну валюту тисне на курс гривні.

Величезний град засипав Прикарпаття: вражаючі кадри

Потужна злива, а місцями і немаленький град обрушилися в неділю, 3 вересня, на Прикарпаття. У соціальних мережах користувачі діляться фотографіями і відеозаписами розгулу стихії.

Небесна канцелярія не пошкодувала для регіону опадів. Не обійшлося без збитків. Зливи і град знищили більшу частину врожаю овочів і посіви.

Негаряча фаза війни: навіщо Росії "озброєний" Крим

Росія зосереджує в Криму війська, щоб використовувати їх як фактор стримування.

У цьому впевнений військовий експерт Олексій Арестович. За його словами, головна мета Кремля - ​​створення загрози.

"Вони стримують "агресивний блок НАТО", а також Україну, тому що в Очакові будується військово-морська база. І будує її батальйон морської піхоти США, інженерно-будівельний", - зазначив експерт.

Також Арестович додав, що у війни є дві сторони: гаряча і негаряча. При цьому негаряча війна буває деколи набагато небезпечнішою, ніж гаряча.

Фінансову столицю Німеччини евакуювали через бомбу

Німецький Франкфурт-на-Майні в неділю, 3 вересня, перетворився на місто-привид: з нього евакуювали 60 тисяч жителів.

Причиною евакуації стала бомба Другої світової війни, яку виявили в четвер під час будівельних робіт.

Британську бомбу, яка важить 1,8 тонни і містить майже 1,5 тонни вибухових речовин, знайшли в студентському містечку Університету імені Гете в найбільшому місті федеральної землі Гессен.

Ядерні випробування КНДР: Трампа дістало

Американський президент Дональд Трамп терміново скликає Раду Національної Безпеки. Як кажуть у Білому домі, приводом для засідання стали нові випробування ядерної зброї КНДР.

"Президент Трамп сьогодні проведе засідання зі своїми радниками з національної безпеки в зв'язку з Північною Кореєю", - сказала прес-секретар Білого дому Сара Сандерс.