Гучну справу відомого ректора-хабарника віддали таким же суддям

Засідання суду, на якому розглядатиметься обвинувачення щодо в. о. ректора Національного авіаційного університету України Володимира Харченка стосовно вимагання та отримання хабара, будуть вести одіозні судді Печерського районного суду міста Києва.

Українці, одумайтеся! Жінка ледь не померла через вашу байдужість

В Одесі п'яна жінка мало не померла через відсутність допомоги від перехожих. Вона довгий час лежала на холодному асфальті. Співробітники патрульної поліції, які прибули раніше медиків, зазначили, що вона виявилася без певного місця проживання і, на момент події, перебувала в стані алкогольного сп'яніння.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська розкрила секрет сімейного щастя з Борисюком: "Вип'ємо?"

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

Розлучену Аліну Гросу помітили в компанії 71-річного "байкера": "Знаю його 21 рік"

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Показати ще

Повний контроль: антикорупційний суд опиниться у руках однієї людини

На сайті парламенту з’явився текст президентського законопроекту про Вищий антикорупційний суд. У запропонованому документі вказується проте, що претендент посаду судді Вищого антикорупційного суду обирається на конкурсі.

Аномалія обрушилася на Росію: перші фото

У районі Аптекарського проспекту в Санкт-Петербурзі жителі помітили синій сніг. На даний момент причину цього явища з'ясовують.

Донбас у вогні: бойовики знайшли нових ворогів

Терористи "ДНР" переполошилися через новини про те, що вчитель одного з донецьких ліцеїв Григорій Штейн розповідає учням правду про російську агресію на Донбасі.