Україна у Лондоні побореться за борг Януковича

Україна подала документи до англійського Апеляційного суду у справі "боргу Януковича". Про це повідомила прес-служба Міністерства фінансів, яке подало позов. Україна впевнена в аргументах апеляції та своїй сильній позиції в Апеляційному суді.

Український школяр підкорив США своїм винаходом

Вихованець Малої академії наук України Микола Іванченко здобув "золото" на олімпіаді GENIUS, що проходила у місті Освего (штат Нью-Йорк). На олімпіаді він презентував винахід, що допоможе очищувати воду від розлитої нафти, повідомила прес-служба Міносвіти.

У Парижі величезний автобус з туристами протаранив міст

Популярні новини зараз

Слава Дьомін розповів про жорстку сварку на "Співають всі" з Наталею Могилевською: відразу після "весілля"

Віктор Павлік відповів на чвари двох своїх жінок через квартиру одним відео: схопилися за пилку

75-річна мати Наташі Корольової знайшла дивну заміну сексу: це треба нюхати

Михайло Поплавський проміняв студенток на сарай з коровами: "тусив" усі вихідні

Показати ще

Одна людина серйозно постраждала, троє інших отримали травми внаслідок зіткнення двоповерхового туристичного автобуса з мостом у Парижі. Автобус зачепив дахом проліт мосту імені Олександра III в Парижі, коли почав в'їжджати в розташований під ним тунель.

Відчули смак: у Польщі задумалися про нові санкції проти Росії

Якщо на Росію не подіють накладені санкції, і Кремль і далі ігноруватиме виконання Мінських угод, обмеження необхідно буде розширити. Таку думку висловила прем’єр-міністр Польщі Беата Шидло на прес-конференції у Брюсселі.

В Україні з'явиться сучасний військовий аеродром

В Арцизі Одеської області відновлять закинутий військовий аеродром. Про це повідомив міністр оборони Степан Полторак під час візиту на Одещину.