Послаблення для агресора: Захід змінить тактику щодо санкцій

Колишній генсек НАТО, позаштатний радник президента України Петра Порошенка Андерс Фог Расмуссен заявив, що західні країни можуть послабити санкції проти Росії, якщо на Донбас будуть введені миротворці. Він запевнив, що не варто відкидати варіант з наданням Україні летального озброєння, але не найближчим часом.

Мітинги у Молдові

Популярні новини зараз

Нардепи вже почали святкувати 8 березня: сотні троянд, "квіткові" тендери і кулуарний івент

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Показати ще

Учасники акції протесту в Молдові зажадали, щоб влада Європейського Союзу заарештувала рахунки президента Ігоря Додона і олігарха Володимира Плахотнюка. Вони вимагають скасувати перехід до змішаної виборчої системи, а повернути пропорційну, надати опозиціонерам медійні майданчики.

Українські боги війни влаштували справжнє бойове видовище

На Чернігівщині артилерійські підрозділи виконали практичні бойові стрільби з ураження наземних цілей. Серед військовослужбовців багато тих, хто пройшов випробування війною, але й є ті, що лише недавно уклали контракт. Саме їм під час польових занять та стрільб приділяється найбільше уваги під час підготовки.

Злий жарт фатуму: екстрасенс спрогнозувала невтішну долю Путіна

Відома екстрасенс, учасниця 5 сезону "Битва екстрасенсів" Юлія Мечникова зробила шокуючу заяву: згідно її прогнозу, режим Володимира Путіна протримається не більше, ніж півроку. Жінка припускає, що дуже скоро він може померти у муках через складну хворобу. До слова, Мечникова вже не перша, хто напророкував лідеру Кремля подібний фінал.

Вчені показали реакцію незахищеного людського організму на космос

Усі знають, що у відкритому космосі знаходитися без скафандру неможна, адже за короткий проміжок часу смерть неминуча. Вчені показали, як і чому людський організм реагує на позаземні умови. Виявляється, тверезий розум та здатність до активних дій зберігатиметься протягом 10 секунд.

А ще за якийсь короткий проміжок часу постраждає мозок від нестачі кисню. Спочатку людина втратить зір та орієнтацію.