Росія зізналася в міжнародному злочині

Компанія "Технопромекспорт" зізналася в тому, що дійсно доставила газотурбінні установки німецької компанії Siemens на анексований Кримський півострів. Це зробили після того, як компанія відмовилася викуповувати їх назад у росіян.

Одужуйте швидше: стало відомо, коли Маккейн відправиться на лікування

Сенатор-республіканець Джон Маккейн відправиться на наступному тижні в штат Аризона, щоб приступити до лікування злоякісної пухлини мозку. Маккейна підтримали багато світових політиків. Президент США Дональд Трамп також опублікував теплі слова.

Латвійським друзям "ЛДНР" скоро буде непереливки

Популярні новини зараз

У Харкові подружка Зайцевої злетіла з моста у воду - "осідлала" плаваючу машину, благаючи про порятунок

Ірину Білик рознесло на "Осколки": "Зустрів і покохав"

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Андрій Данилко зустрічається з власною "мамою", фанати в ауті: "Ходок по бабусям"

Показати ще

У Латвії прийняли нові поправки до кримінального кодексу, які стосувалися тероризму. В країні ввели суворі запобіжні заходи для тих, хто прославляє тероризм. Таких громадян можуть посадити у в'язницю на термін від п'яти років.

Трамп знайшов винного у своїх провальних ініціативах

Президент США Дональд Трамп закликав республіканців змінити правила голосування в Сенаті, щоб ухвалювати "великі" законопроекти простою більшістю в 51 голос, а не 60-ма, як вимагає того процедура, повністю усуваючи таким чином роль демократичної меншості.

Русофобські сили: Лавров "відкрив очі" Тіллерсону

Під час телефонної розмови між міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим і Держсекретарем США Рексом Тіллерсоном, яка відбулась 28 липня, йшла мова про вжиті Росією заходи у відповідь на висилку з США російських дипломатів в грудні 2016 року.