Влада Берліна стурбована європейськими "гастролями" духовного центру "Відродження", який в Україні визнаний тоталітарною сектою. Керівник організації - в минулому судимий громадянин України Володимир Мунтян, - запрошує жителів столиці Німеччини на свої семінари, під час яких обіцяє вилікувати їх від онкології і паралічу.

Для проведення тренінгів "13-го апостола", як себе називає Мунтян, сектанти зняли конгрес-хол на 2,5 тисячі місць в одному з готелів округу Нойкельн, повідомляє видання Bild. Оренда обійшлася адептам "Відродження" майже в 30 тисяч євро.

З точки зору бізнесу все легально і місцева влада не має законних підстав затримати організаторів тренінгу і заборонити їм проводити свої заходи. Все, що залишається муніципалітету, це через ЗМІ.відмовляти берлінців від відвідування "масового моління" в компанії українських сектантів.

"Будь-яка людина може втратити самовладання, коли самопроголошені посланці Бога за допомогою масових молінь хочуть зцілити рак або поставити на ноги сидячих в інвалідних колясках. Вони підступним чином грають на надіях і страхах людей, - попереджає заступник бургомістра адміністративного округу Берліна Нойкельн Фалько Ліке.

Як повідомляв портал "Знай.ua", спекуляція на вірі дозволяє Мунтяну заробляти величезні кошти.

Популярні новини зараз

В Україні з 22 вересня можуть посилити карантин і перерахувати пенсійний вік: офіційна заява Дениса Шмигаля

"Корабельна сосна" Ірина Аллахвердієва похвалилася в декларації подарунком в 5 мільйонів - "Непоганий презент"

Олег Винник зізнався, як потрапив на нудистський пляж після випитого пива: "Якби побачив хтось..."

Катя Осадча після народження третього сина зізналася, як змінилося її життя: "Раніше планувала веселощі, а тепер..."

Показати ще