Компанія Google вирішила додати у своєму обширному сервісі Google Maps Керченський міст. Він був побудований російськими окупантами і з'єднав аннексований Крим і Краснодарський край.

Зміни з'явилися через кілька діб після офіційного запуску мосту і були помічені уважними користувачами Інтернету з ноутбуків і комп'ютерів. Примітно, що на мобільних пристроях з операційними системами Apple і Android в додатку Google Maps зміни в картах поки що не відображаються.

Карта була змінена сервісом за останню добу. Кримський міст офіційно внесений Google карти.

Офіційне відкриття Кримського моста для проїзду легковими автомобілями та пасажирськими автобусами було проведено 15 травня. На церемонії був присутній Путін. 16 травня було запущено повне рух по ньому.

Популярні новини зараз

У Києві воскресили "Москвич" з 90-х: таких було всього 700 на весь світ

Українка мало не купила сир "зі знижкою" за 350 грн: свіжий коштував 200

Прогноз погоди на тиждень від синоптика Наталії Діденко: в яких областях почнеться справжня морозна зима

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Показати ще

Керченський міст на картах компанії:

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" окупанти влаштували чергову показуху на Керченському мосту. У середу, 16 травня, з обох сторін Керченської протоки влади відкрили автомобільний рух по Кримському мосту. Про це повідомляє "Крыминформ".

Рух по мосту з боку Кубані розпочалося близько 5.25, а з боку Криму - у 5.35. Протягом першої години по мосту проїхало більше тисячі транспортних засобів, у тому числі близько 500 авто їхали з Краснодарського краю в Крим і понад 600 - у зворотному напрямку.

"Автомобілі почали збиратися на під'їзних дорогах до Кримського мосту в 3 години. У Керчі колону починають близько 70 авто журналістів, блогерів та громадських діячів, за ними йдуть сотні байкерів і місцеві жителі", - йдеться в повідомленні.