Співробітники Google Street View приховали фотографію одного з французьких будинків в Нансі із-за появи "дивної істоти" на балконі.

Про це розповідає "Громадське".

Як з'ясувалося, на знімку будинку була видна висока людиноподібна постать з довгим волоссям і великими очима, що стояла на балконі.

Налякані користувачі сервісу звернулися в компанію зі скаргою.

Фото істоти

Популярні новини зараз
Гороскоп на 16 лютого для всіх знаків: Раки – виспіться, Тельці – вам терміново потрібен дзен Повістки чекати не обов'язково: чоловікам пояснили, хто має сам прийти в ТЦК Навесні пенсії українців перерахують: на скільки можуть збільшитись виплати Готуйтесь – буде дорожче: українцям стане складніше дозволити собі навіть шматок хліба
Показати ще

Згідно з попередньою версією, "істота" - статуя тики, яку в Полінезії і на Гаваях використовують у релігійних ритуалах.

Після того, як "істота" Нансі зазнала масового обговорення в Інтернеті, Google Street View відредагував зображення, приховавши всю будівлю.

Що за постать на балконі, і як вона там опинилася – невідомо.

Дивіться сюжет про Google Street View

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", в документах американського ФБР є дані про те, що Землю раніше відвідували інопланетяни асури.