Народний депутат України Сергій Шахов поскаржився на молодь, яка не хоче вчитися, а шкільну програму у 90% випадках не знає взагалі.

Проблемі сучасних дітей та рівня їх освіченості Шахов присвятив пост у Facebook.

"Подивився кілька відео, як молоді люди відповідають на питання зі шкільної програми. 90% не знають навіть того, що вивчається в 6-7 класі. Відразу після цих записів YouTube запропонував мені блог-відповідь, записаний студентом. Молода людина розпинається, нібито знання формат "Земля кругл" або "в метрі сто сантиметрів" сьогодні не потрібні. Адже для цього є смартфон і Google. Шерлок Холмс нашого часу, не інакше. Що ж відповісти вирішив і я", - написав він.

Якими виявилися результати його проходження тесту, депутат не уточнив, проте зауважив, що головна проблема молоді сьогодні в тому, що діти не хочуть вчитися, вони вважають, що більшість того, що пропонує шкільна програма не знадобиться у житті взагалі.

"Питання зовсім в іншому - велика частина молоді НЕ ХОЧЕ вчитися і дізнаватися для себе цей світ. Сучасні діти відмовляються критично мислити! З 10 до 24 років я читав по 2-4 книги в тиждень. Мені було цікаво відкривати нові горизонти. Придалися мені пару тисяч прочитаних томів? ЗВИЧАЙНО. Хоча я зовсім не впевнений, що швидко і легко назву рік написання того чи іншого твору. Чи зможу я переплутати автора? Напевне так. Буде смішно, але людська пам'ять недосконала", - похвалився своїми можливостями Шахов.

На думку депутат, саме його знання та вміння критично мислити допомогли йому отримати те, що він має на сьогодні.

"Однак я прагнув критично мислити і вчився цьому не один рік. Саме тому я міг не йти на поводу у влади, а оцінювати кожну ситуацію я намагався з позиції декількох спостерігачів. І ось чому моя мета - міняти країну на краще, а не жити в умовах кимось заданих параметрів. Так чому ж нашу молодь позбавляють критичного мислення?", - підсумував він.

Деякі користувачі в соцмережі підтримали думку автора, проте більшість не погоджуються з тим, що сьогодні можна отримувати знання тим же способом, що 100 чи 200 років тому.Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua",  у світ вийшла унікальна книга, в якій зібрані найбільш вражаючі кадри з Dronestagram – мережі, що об'єднує любителів дрон-фотографії.