Відомий український журналіст Дмитро Гордон заявив, що навіть комуністи не були такими брехливими і цинічними як нинішня "пророшенівька" влада.

Як зазначив в ефірі "112" Гордона, українці щодня змушені чути одну суцільну брехню! "Брешуть так, що навіть за радянської влади до такого не здогадувалися".

Журналіст підкреслив, що такої цинічної і брехливої пропаганди яку ми спостерігаємо сьогодні, в нашій країні не було ніколи. Крім того, вся ця мерзенна пропаганда налаштована на захист жменьки осіб, які захопили владу у 2014 році. А про жодні національні інтереси тут мови не йде.

"Така ж цинічна, пропаганда побудована на брехні…Сьогоднішня пропаганда ще біль цинічна, нід радянська, тому що ці люди цинічні. Комуністи не були такі. Нинішні розбещені грошима, вседозволеністю і брехнею наші керівники", - говорить Гордон.

Популярні новини зараз

45-річна Могилевська похвалилася успіхами схуднення в "хижому" вбранні: "Красунечка"

Новою "обраницею" Узєлкова після розлучення з Боржемською стала багатодітна фітнес-мама: "Плакала і принижувалася"

Вчителі показали найсмішніші відповіді школярів на ЗНО-2021: "Китай заснував локшину"

Ані Лорак приголомшила радісною новиною, чекала цілий рік: "Моя особиста історія"

Показати ще

Нагадаємо, Дмитро Гордон заявив, що росіянам необхідно було пояснити, як їм нахабно брешуть.

Дивіться повне інтерв’ю з Дмитром Гордоном

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", після висунення вимог від МВФ та низки іноземних партнерів в Україні почали поступово намагатися подолати корупцію. Але якщо хабарництво та незаконне збагачення зникає в одному напрямку, то практично одразу спливає в іншому.