Екс-депутата Верховної Ради від ВО "Свобода" Ірину Фаріон потрібно притягнути до відповідальності через її заяви про "нейтралізацію" російськомовних. Цими висловлюваннями вона розпалює міжнаціональну ворожнечу в Україні.

Про це повідомив журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "112 Україна". Це вже не перший конфлікт, який виникає між ним і Фаріон.

"Коли вже хтось приверне цю недоумкуватий Фаріон до відповідальності за розпалювання міжнаціональної ворожнечі? Це ж просто капець якийсь! Скільки можна це терпіти? Ну не може жінка такі заяви робити", - сказав Гордон.

Також він присвятив Фаріон уривок з поеми Тараса Шевченка "Юродивий":

"Не вам, в мережаній лівреї,

Популярні новини зараз

Львівський маршрутник закохав у себе жінок одним вчинком: "Якщо б кожен так робив..."

Під Львовом Audi влетів у Mercedes, троє загиблих - кров і покришки по всій дорозі

Зрадник забрав життя героя АТО: "Ти справжній воїн, побачимося на небесах"

Заробітчанин присоромив українців за кордоном, правда очі коле: "Дружина спить з третім"

Показати ще

Донощики і фарисеї,

За правду пресвятую стать

І за свободу! Розпинать,

А не любить ви вчились брата!

О роде суєтний, проклятий,

Коли ти видохнеш? Коли

Ми діждемося Вашингтона

З новим і праведним законом?

А діждемось-таки колись", - процитував він поета.

Журналіст підкреслив, що далі вже неможливо слухати висловлювання Фаріон. У нього закралися думки, що екс-нардеп працює на Кремль, але вона не погодиться пройти поліграф, щоб довести це.

При цьому Гордон розповів, що поліграфолог, у якого Фаріон проходила перевірку на детекторі брехні, отримав ліцензію в Москві в 2017 році.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в ефірі одного з українських каналів журналіст Дмитро Гордон вступив у перепалку колишнім народним депутатом від ВО "Свобода" Іриною Фаріон. Суперечка виникла через мовне питання. На думку Фаріон, кожен громадянин України повинен розмовляти українською мовою. Той, хто не буде використовувати мову в повсякденному житті не повинен отримувати освіти і роботу.