Як ми вже писали раніше, зараз сепаратисти дуже стурбовані великим потоком людей, які залишають межі «ДНР» і їдуть до України. Масове безробіття, сміховинні зарплати і безперервний тиск з боку «захисників» - змушують місцевих жителів переїжджати до України.

Бачачи все це, «самопроголошена влада» намагаються привернути людей тим же, що робили їхні колеги тисячі років тому: хлібом та видовищами.

Пити потрібно!

Так як хліб бойовики залишають собі, то ділитися з місцевими жителями вони вирішили лише алкоголем. При цьому, як відомо, з грудня 2017 року на території «ДНР» можна придбати лише місцеву алкогольну продукцію (читай «шмурдяк») або російського виробництва, тому що від українських марок «влада» відмовилися.

Для того щоб жителі купували це пійло і тим самим тупіли, сепаратисти навіть залучили свого «міністра охорони здоров'я» Олександра Опріщенка, який висловився однозначно: «пити треба!».

Популярні новини зараз

Осадча в білому засвітила пружні кульки: поки Горбунов в няньках

Дзідзьо та Олександр Пономарьов зробили українкам приємно у перший день весни

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Потап розкрив своє найпотаємніше бажання: "С*ськи як у Насті Каменських"

Показати ще

«Жорсткість вимог до алкогольної продукції тягне за собою скорочення надходжень податків з алкогольної продукції і, як наслідок, зменшення надходжень до Республіканського бюджету «ДНР». У зв'язку з вищевикладеним, а також з огляду на важке економічне становище внаслідок ведення військових дій на території «ДНР», внесення змін до постанови щодо посилення вимог до алкогольної продукції в даний час вважаємо передчасним», - відповів він на пропозицію одного з депутатів скоротити виробництво алкогольної продукції , а слабкоалкоголку взагалі заборонити.

Донеччани підтверджують, що якщо продуктові прилавки нерідко бувають порожніми, то стелажі з алкоголем завжди повні.

«Ось зовсім недавно я ходила за гречкою, і ще потрібно було щось прикупити, - поділилася досвідом місцева жителька Вікторія. - Так ось на тлі порожніх полиць у магазині, дуже добре виглядали різні види горілки. Вона була на будь-який смак і розташовувалася відразу поруч зі входом у магазин. Хочеш-не хочеш, а ти її побачиш».

Що дивимося?

За видовищем ж городяни йдуть у місцеві театри та філармонії. Як розповіла Знай.ua донеччанка Наталя Орлюк, культурне життя у місті присутнє.

«Як спостерігач скажу, що театри і філармонії заповнені, багато вистав, концертів. Світ моди так само розвивається, не дивлячись на таку обстановку, коли основний клієнт поїхав», - повідомила вона.Правда варто додати, що у театрах репертуар не змінюється роками і ставлять у більшості своїй одне і те ж. Тому глядач вже напам'ять знає, що буде відбуватися на сцені.

«У кіно особисто я ходжу дуже рідко, - поділився з нами ще один місцевий житель Ігор Проценко. - У нас прем'єри виходять з таким запізненням, що встигаєш все їх подивитися у гарной якості в інтернеті».

Якщо подивитися на свіжі афіші кінотеатрів, то можна побачити, що дійсно зараз у Донецьку показуються ті стрічки, які, наприклад, у Києві пройшли ще кілька місяців тому.Якщо ж подивитися на програми в місцевих Будинках культури, то в очі відразу кинеться радянський формат, який буде цікавий, можливо, лише людям, які жили ще за часів Сталіна. Тому не дивно, що більшість розумного і працездатного населення продовжує залишати «ДНР», так як вже і дурному ясно, що «місцева влада» здатні тільки набивати свої кишені, а не намагатися припинити війну.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що дружок Захарченко пригрозив розширенням "ДНР"