Гороскоп дня: День космічної гармонії, роботи зі сновидіннями, початок добрих справ і духовних практик. Сни сьогодні можуть бути пророчими.

21 червня добре починати ремонт, будівництво. Можна позбавлятися від усього, що заважає вашому розвитку. Намагайтеся бути в радісному настрої. Робіть покупки, займайтеся облаштуванням і прикрасою будинку, займайтеся рукоділлям.

Заборонено рубати і пиляти дерева. Сприятливо працювати на землі, доглядати за рослинами.

Прикмети: добре, якщо сьогодні протягом дня вас супроводжуватиме музика або спів. Почути дзвін - до великої радості.

Здоров'я: уразливі нервова система, дихальні шляхи, бронхи і легені. Не перевантажуйте зір!

Популярні новини зараз

"Веселе" кладовище біля кордону з Україною, де не прийнято плакати: єдине у світі

Європейські платіжки за газ порівняли з українськими: "Ледь не залишаємося голодними...."

Українцям дадуть 13 пенсій, але це для обраних: "Нікому не догодиш"

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Овен

Природжене прагнення до змін багатьом Овнам вдасться втілити в життя саме сьогодні. Дуже ймовірно, що вас накриє хвиля пригод і нових інтересів. Велике задоволення ви отримаєте від зміни обстановки. Можливо, вам вдасться зав'язати кілька нових ділових знайомств, які багато значитимуть у вашому житті.

Тілець

Постарайтеся побільше спати, менше переживайте і їжте свіжі овочі і фрукти. Швидкість реакції, здатність знаходити свіжі рішення - все це допоможе вам створити передумови для фінансового зльоту. Жінкам-Тільцям зірки радять звернути увагу на виниклі симптоми захворювань.

Близнюки

Зірки обіцяють вам успіх в пошуку додаткових джерел доходу або переході до нових видів діяльності, в фінансових справах. Завдяки свіжим ідеям або вибору нової стратегії ви вдало проведете ділові зустрічі і переговори. Ваші неповторність, чарівність і впевненість у своїй правоті змусять партнерів піти на співпрацю.

Рак

Скасуйте намічені візити і проведіть цей день вдома. Приділіть увагу родині. Ваша м'якість і скромність допоможуть створити обстановку довіри, затишку та душевної теплоти. Не забувайте про повноцінний відпочинок, який піде вам на користь. У другій половині дня влаштуйте невелике сімейне свято, що принесе вам і вашим дітям велике задоволення.

Лев

Цей день обіцяє значно змінити ваше життя. Уникайте будь-яких колективних дій і заходів. З не залежних від вас причин може погіршитися матеріальне становище сім'ї. Приймайте рішення самостійно, не покладаючись на поради доброзичливців.

Діва

Існує ймовірність травми або хвороби, яка потребує тривалого лікування. Ймовірно, що ви переоцінюєте свої сили і можливості, - вони не безмежні. Будьте уважні до своїх коханих. Вірогідні розбіжності, які можуть привести до повного розриву відносин.

Ваги

День відпочинку, здобуття нових джерел енергії. Не рекомендується займатися побутовими проблемами: робити ремонт, упорядковувати квартиру. Небезпечно вдаватися до обжерливості або захоплюватися спиртними напоями. Якщо є можливість, то відвідайте храм. Більше часу проводіть на природі. Сни сьогодні можуть бути пророчими.

Скорпіон

Вдалий день для Скорпіонів творчих професій. Гороскоп на сьогодні обіцяє несподівану удачу або дуже сприятливу ситуацію для фінансового зльоту. Сьогодні слід проявляти великодушність і щедрість. Можливо, слід більше часу приділити своєму партнерові. Неуважність і холодність можуть загострити назріваючий конфлікт до крайності.

Стрілець

Сприятливий день для активного відпочинку, фізичних навантажень, прогулянок у парку, водних процедур. Приділіть увагу своєму здоров'ю. Утримайтеся від важкої їжі і вживання міцних спиртних напоїв. У другій половині дня можливе отримання приємної звістки або привабливої ​​пропозиції, що обіцяє швидку вигоду.

Козеріг

Будьте обережні, не приймайте ніяких важливих рішень. Ваше становище у всіх сферах життя знаходиться в нестійкому стані: удача також імовірна, як і невдача. Вірогідні неприємності через плітки і наклепи таємних недоброзичливців. Довірливе спілкування можливо тільки з близькими людьми.

Водолій

Сьогодні Водоліям слід бути обачнішими у професійній сфері діяльності. Займайтеся старими справами, не намагайтеся будувати нових планів. Гороскоп на сьогодні вказує, що будь-які починання виявляться ілюзорними і нереальними, а зайву напругу може підірвати ваше здоров'я.

Риби

Зірки попереджають, що ви повинні приділити увагу духовному вдосконаленню, зміцненню власного здоров'я та здоров'я близьких людей. Може виникнути необхідність переглянути відносини з друзями. Проявіть співчуття і милосердя до нужденних людей.