Готові до всього: Порошенко терміново скликав Військовий кабінет

поділитись
Ситуація загострюється

Президент України Петро Порошенко терміново скликав позачергове засідання Військового кабінету Ради національної безпеки і оборони у зв'язку із загостренням в окупованих районах Луганської області.

Про це повідомила прес-служба АП.

"У зв'язку із збільшенням кількості російських військових, а також активізацією найманців, українські Збройні Сили готові до будь-якого розвитку подій для забезпечення безпеки мирного населення", – заявив Порошенко.

Засідання він провів ввечері, 21 листопада. Присутні керівники силових відомств доповіли останні новини, зокрема про незаконне перетинання кордону російськими танками кордону в Краснодонському районі (Луганська обл.), а також про часті провокації з боку бойовиків.

Порошенко доручив СЦКК (Спільний центр по контролю і координації питань припинення вогню) об'єднатися з місією ОБСЄ, щоб інформувати щодо обстановки "західних союзників".


Дивіться репортаж "Бунт "ЛНР"


Як повідомляв портал "Знай.uа", 21 листопада ситуація в Луганській області загострилася. Зокрема, це сталося після того, як ватажок "ЛНР" Ігор Плотницкий відсторонив "главу МВС" Ігоря Корнета.

Пізніше, Плотницкий виступив з офіційною заявою, запевнивши, що ситуація знаходиться під його контролем. І все це незважаючи на "зелених чоловічків", які походжають по Луганську, а також БТР.

Автор матеріалу: 
Рагуткина Мария
Теги: 
Порошенко, військовий, рада, Луганськ, бойовики
У "ЛНР" сталася смертельна НП на полігоні
0
0
09:12 22.07.2018
Пенсії знову перерахують, чого в цей раз очікувати українцям
0
0
07:39 22.07.2018
Жителі Луганщини недвозначно висловились щодо бойовиків
0
0
06:31 22.07.2018