Незабаром в Україні почнеться системне зниження цін на газ.

Про це сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає "Донпрес".

"Протягом кількох років ми вийдемо на повне забезпечення власним газом і почнемо системне зниження цін на газ", - зазначив прем'єр. Він зазначив, що Україна в 2017 році збільшила видобуток газу на 4% в порівнянні в 2016 роком. "Ми збільшили власний видобуток газу в минулому році і будемо це робити і надалі - в 2018, 2019 і 2020 роках", - сказав Гройсман.

Коли точно будуть знижуватися ціни на газ чиновник не сказав. Напевно, тримає інтригу, або сюрприз хоче зробити.

Популярні новини зараз

Українцям відчинила двері ще одна європейська країна: тисячі заробітчан чекали майже рік

Лілія Ребрик запропонувала ідеальний спосіб пережити аномальну спеку: "Літо покаже, хто ростив ляшки..."

Копія Тіни Кароль? 63-річна мама Дана Балана показала архіви з дитинства

Марічка Падалко схвалила "дорослу" витівку своєї доньки: "Дозволяєте дітям?"

Показати ще

Гройсман прийшов на Майдан

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що український прем'єр Володимир Гройсман жорстко розкритикував силовиків.

"Ми сучасна європейська країна. Якщо ми будемо вести себе як дикуни, то в нашій країні ніхто не буде займатися підприємництвом, бо прийде хтось в погонах, в масці і почне" качати права ", - сказав Гройсман на зустрічі з представниками регіональних ЗМІ в Києві.

Також варто відзначити, що в період з січня 2017 по січень 2018 у Україні значно збільшилися виплати для пенсіонерів. Сума підвищилася майже на третину, тобто, на 652 гривні. У документі говориться, що на перший місяць 2018 року середній розмір пенсії становить 2480 гривень. Розмір же мінімальної пенсії в цьому році виріс до 1452 гривень. За минулий рік розмір пенсій підвищували двічі. Спочатку це зробили 1 травня в зв'язку зі зміною прожиткового мінімуму, а потім 1 жовтня. Всього ж за 2017 фонді виплатили пенсій на суму 286,6 мільярда гривень для 11,7 мільйона пенсіонерів.