В "Укрзалізниці" не передбачена виплата компенсацій пасажирам за неналежні умови проїзду. Суперечки вирішуються начальником станції або вокзалу, а в поїздах під час руху - начальником поїзда, не доводячи їх до суду.

Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на інформацію, отриману на свій запит.

"Перевезення пасажирів здійснюється пасажирськими вагонами, відповідними санітарно-технічним та іншим нормам, які забезпечують безпеку для життя і здоров'я пасажирів. Відшкодування компенсаційних виплат пасажирам за неналежні умови проїзду нормативними та нормативно-правовими актами не передбачено", - йдеться у відповіді "Укрзалізниці".

Крім того, наголошується, що згідно з договором перевезення (придбаним проїзним документом) перевізник зобов'язується перевезти пасажира в пункт призначення в терміни, визначені договором.

"Укрзалізниця" повідомляє, що протягом 2018 роки не було зафіксовано звернень громадян до суду з приводу порушення їхніх прав під час пасажирських перевезень.

"Усі суперечки та непорозуміння, що виникають між пасажирами і працівниками залізниці, вирішуються на станції начальником станції або начальником вокзалу, в поїздах під час руху поїзда - начальником поїзда, не доводячи їх до суду", - повідомляє "Укрзалізниця".

Відомство інформує, що в разі виявлення в пасажирських вагонах технічних несправностей пасажир має право звернутися до начальника поїзда через провідника вагона. Склади пасажирських поїздів супроводжують начальник поїзда, провідники і електромеханік, в разі можливості усуває технічні несправності під час поїздки.

"Укрзалізниця" також повідомляє, що супровід пасажирських поїздів медичним працівником не передбачено, а в екстрених випадках необхідно звертатися до провідника, який повідомить начальника поїзда, і той через засоби зв'язку зможе викликати швидку допомогу, яка буде чекати хворого на найближчій станції.

Нагадаємо, у пік літнього сезону українці практично не можуть виїхати в популярних напрямках через те, що "вркзальна мафія" вирішила нажитись на пасажирах

Як повідомляв портал "Знай.ua", "Укрзалізниця" планує до кінця літа розділити поїзда на три класи

Популярні новини зараз
Співачка Тоня Матвієнко розплакалася під час інтерв'ю через Арсена Мірзояна: "Краще б ти не приїжджав" Володимир Дантес показав, кому дарує квіти після розставання з Надею Дорофєєвою: "Хвилюючий момент" Надя Дорофєєва розкрила ім'я того, кого обожнює після розставання з Дантесом: "Як можна бути милотою?" Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво"
Показати ще

Також "Знай.ua" писав, що "Укрзалізниця" довела пасажирів до хронічної істерики