В Україні зарплатна заборгованість не припиняє рости: тільки з початку року вона збільшилася на 29,5%, що дорівнює 2,32 мільярдів гривень.

На економічно активних підприємствах в травні борг склав 10,2% і за станом на 1 червня склав 1,25 млрд гривень. Про це повідомляє Державна служба статистики.

Лідирує в постійно зростаючому списку боржників Волинська область (+ 53,7%), слідом йде Івано-Франківська: тут кількість затримок і невиплат збільшилася на 39,3%, Черкаська (на 29,9%), слідом йде Донецька область (22, 4%), після - Вінницька з ростом на 17,2%. Далі за списком - Рівненська область: тут кількість неотриманих зарплат збільшилася на 15,5%. У Полтавській цей показник виріс на 12,5%, в Харківській - на 7,8%. У Києві цей рівень найнижчий: всього 1,3%.

Більш ніж три чверті від загальної суми заборгованості концентрується на промислових підприємствах. У травні цього року зарплати рідше стала бачити сфера охорони здоров'я, інформації та телекомунікацій, фінансової і страхової діяльності, будівництва, адміміністратівного і допоміжного обслуговування, транспорту, а також поштової та кур'єрської діяльності.

Скорочення заборгованості можемо спостерігати в сферах спорту, розваг і мистецтва, освіти, організації харчування, ремонту автотранспортних засобів, а також оптової та роздрібної торгівлі.

Популярні новини зараз

Ольгу Фреймут у чорних окулярах засікли на могилі, уся в сльозах: "Моя хрещена..."

Аліна Гросу виявилася Трояндою з "Маски", українці не вірять очам: "Коли здогадалися?"

Повна, висока і з короткою стрижкою: українці оніміли від зовнішнього вигляду "Тіни Кароль"

Розлучена Аліна Гросу показала нового хлопця: "Поспішати не хочу"

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в Раді запропонували повністю скасувати виплату пенсій як таких.