Батько прем’єр-міністра України та народний депутат Борис Гройсман у минулому році задекларував свою скромну пенсію та ще мільйонні статки. Гройсман задекларував 36,4 тисячі гривень пенсії, а також 40 мільйонів гривень, які зберігає переважно в іноземній валюті.

Громадський рух "Чесно" дізнався, які премії отримав Гройсман та за що.

Депутат-прогульник, якого через раз бачили на засіданнях Вінницької міської ради, отримав у якості привітання до Дня самоврядування вдесятеро більше за своїх колег.

Нещодавно міська влада нагородила Гройсмана премією в 6 тисяч гривень. Як вияснилось, ці кошти виділили за "активну участь у вихованні підростаючого покоління", а також за вклад у розвиток міста Вінниці.

З декларації стало відомо, що на руки депутат отримав 5 тисяч гривень, 300 грн витратили на квіти для привітання, а трохи більше тисячі пішло на податки.

Популярні новини зараз

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" розповіла про ревнощі коханого до артистів: "Дуже"

Аліна Гросу кардинально змінила зовнішність: "Ніби 10-річна дитина"

Тоня Матвієнко показала, чим годує Арсена Мірзояна теща: за вуха не відірвати

Учасниці "Холостяк 11" пустилися берега на побаченнях з Мішею Заливаком: "Такі с*чки"

Показати ще


Нагадаємо, прем’єр-міністр Володимир Гройсман "відмазав" батька-прогульника. На запитання, як слід покарати депутатів, які пропустили 50% засідань, глава уряду впевнено відповів, що той повинен скласти мандат. Та коли зрозумів, що йдеться про його батька, додав, що Борис Гройсман під ці критерії не підпадає.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", оточення Гройсмана збагатиться на відходах.