Відомий український психіатр, колишній політв'язень, двічі визнаний неадектватним, дисидент і громадський діяч - Семен Глузман розклав по поличках поведінку українських депутатів.

Відомо що себе Семен Глузман називає "ідіотом", який не захотів емігрувати з країни. Але, тим не менш, їхати не бажає і точно знає, в якій країні хотів би померти. Про це пише портал "Політека".

"Коли я сидів, близько 30% ув'язнених були етнічними українцями. У нас, серед дисидентів, не було жодного білоруса, узбека, туркмена. Для себе я назвав це присутністю в Україні "ферменту опору". Мені здавалося, цей фермент – надія. Моя, моєї країни. Двічі, під час Майданів, вона, загалом, виправдалася. А от зараз я досить сумно дивлюся на майбутнє України.

Зараз у мене відчуття, що фермент опору вичерпується. І це відбувається не тому, що українці не готові до нормального європейського життя. Проблема в керівниках. Біля керма постійно негідники, злодії і великі злодюги. Вони не підпускають молоді голови до влади. Звичайно, винні і ми, тому що їх вибираємо. Але якщо влада на виборах створює ситуацію, коли потрібно вибирати між Петром Симоненком та леонідом Кучмою, то, звичайно, я голосую за Кучму". – каже Семен Глузман.

Популярні новини зараз
Українців закликають зробити запаси води: нова проблема "Ходив, просив, залишусь без коштів": українці можуть забути про гроші в "Ощадбанку" на рік Тариф на газ у грудні змінили: хто платитиме по-старому, а хто дорожче Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Громадський діяч, як психіатр, іноді заочно ставить діагнози українським політикам. Але в даний момент, за словами Глузмана, психічно хворих в уряді немає.

"Я можу вам навіть як психіатр відповісти: психічних хворих серед них немає. По-справжньому хворих. Ну, може, пару наркоманів там затесалося, але погоди вони не роблять", — зазначає Глузман.

На думку психіатра, переважна більшість українських політиків – люди пороку. Але з психіатрією це ніяк не пов'язано.

"Вони – здоровенькі. Цих моральних виродків вибираємо ми. Значить, і з нами щось не гаразд", — наголошує громадський активіст.

Як повідомляв портал "Знай.uа" фінал Ліги Чемпіонів, який відбувся 26 травня відвідало багато народних обранців. Це сильно обурило українців, адже народні депутати не так активно відвідують навіть сесійні засідання у Верховній Раді, адже це їх робота. Відомий український блогер та юрист Михайло Шнайдер розповів на своїй сторінці в Facebook, хто з народних слуг витратився на дорогі квитки і відвідав свято футболу на НСК "Олімпійський.