Нацгвардійці по-армійськи відзначили другу річницю створення бригади швидкого реагування – святкування проходило з парадом і почесним караулом. Не обійшлось і без цінних подарунків.

В Гостомелі на плацу бригади підрозділ вишикувався майже в повному складі - понад тисячу солдатів та офіцерів. Після привітань від командувача, вступне слово взяв комбриг, який з підрозділом від початку створення.

"У нас повірили, нам надали таку можливість - захищати нашу Державу. І я від себе особисто, і від вас обіцяю нашому народу, що ми не підведемо, і з гідністю виконаємо всі поставленні завдання", - каже командир Бригади швидкого реагування НГУ Олександр Волошин.

Гвардійці пройшлись урочистим маршем з бойовим прапором на чолі і почесною вартою. Після параду бійцям вручили подарунки. Кращі солдати та офіцери отримали відзнаки і чергові звання від командувача Нацгвардії.

Але найбільше гвардійці зраділи подарунку від МВС - 25 броньовиків "Варта" на базі вантажівок МАЗ. Командувач Національної гвардії України Юрій Аллєров анонсував, що найближчим часом бригаду підсилять ще й безпілотною авіацією.

Популярні новини зараз

Go_A без вокалістки втратили перше місце на "Євробаченні 2021", Росія обігнала

Тіна Кароль розсмішила відео з сином у райському куточку: "Веня такий чудовий"

Фіранка Укрзалізниці не витримала гніву кота: "Знешкодив хр*нь"

Сапер Іван похвалився розробкою для ЗСУ: як знешкоджувати міни за допомогою гарпуна

Показати ще

"На сьогоднішній день ми піднімаємося трошки вище. Нам треба простору, й інші системні підходи. Авіація нам потрібна, і я впевнений, що не тільки іноземні виробники можуть претендувати на зайняття цього місця а й наші українські. Є серйозні літальні апарати, які виробляються і Дніпропетровську і в Харкові", - зазначив Аллєров.

Нині військові активно формують другий батальйон оперативного призначення. Піхоту очолив колишній морпіх Анатолій Мозговий. Він 16 років у Збройних силах, пройшов бої на Донбасі від Станиці Луганської до Широкиного, закінчив військовий ВНЗ.

"Наша мета - звільнити нашу державу від іноземних військ, знову привезти все до конституційного ладу і повернути Автономну республіку Крим", - підкреслив Анатолій.

З нагоди свята командири оголосили гвардійцям вихідний.