Найбільша українська компанія експрес-доставки "Нова пошта" зазнала хакерської атаки.

На сторінці в Facebook співробітники компанії повідомляють, що вірус Petya.A атакував інформаційну систему підприємства.

"Через масованої атаки вірусу Petya.A на наші інформаційні системи відділення і контакт-центр" Нова пошта "тимчасово не можуть обслуговувати клієнтів", - говориться в повідомленні.

Вказується, що співробітники докладають всіх зусиль, щоб відновити роботу як можна швидше. Хакери вимагають викуп біткоінами.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що вірус атакував комп'ютери Дніпровської електроенергетичної системи, Дніпроенерго та Запоріжжяобленерго. 99% комп'ютерів атаковані. Вірус загрожує не тільки регіону, але і всієї України.

Популярні новини зараз
Банки будуть вибухати, а кришки - злітатимуть: в Україну завезли спецію, яку небезпечно додавати в консервацію Добралися і до тих, хто з відстрочкою: ТЦК можуть забрати і багатодітних батьків Українців накриють масштабні перевірки у липні: нові правила варто знати, аби не втратити виплати Українцям встановили обмеження: не вдасться перевезти через кордон
Показати ще