Володимир Безух, який захопив заручників у відділенні "Укрпошти" в Харкові 30 грудня, раніше говорив, що він провісник і ясновидець.

Відео його пророцтв опублікували в мережі ще в 2014 році. Тоді він передбачав громадянську війну в Україні і епідемію. За його словами, громадянська війна в Україні триватиме більше трьох років.

Крім того, він напророкував вибух трубопроводу в Балтійському морі і сибірську виразку в Росії. Армагедон, за словами Безуха, може статися в 2017 році.

Популярні новини зараз

Які зміни очікують українців з 1 серпня - все через пандемію

Українці дізналися стать дитини вагітної Каті Осадчої: "Хто має народитися?"

Повелителю вовчиць Олегу Виннику — 48: найнесподіваніші факти про зірку

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Показати ще

Брифінг поліції

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в Харкові з захопленого відділення "Укрпошти" звільнили всіх заручників. Порушника затримали без жертв і без втрат. Варто відзначити, що спецоперація силовиків тривала більше 5 годин.

Невідомий захопив приміщення "Укрпошти", де перебувало 11 осіб, 2 з них - діти. Злочинець погрожував підірвати саморобну вибухівку, яка перебувала у нього на тілі.

Спочатку правоохоронцям вдалося вмовити зловмисника відпустити 5 осіб - жінок і дітей. Одна із заручниць дізналася в чоловікові місцевого жителя. До переговорів з ним правоохоронці залучили батька. Зрештою силовики зважилися на штурм.