На носі свято Хелловін. Цього дня прийнято вбиратися у моторошні костюми і лякати один одного. А ще - дивитися фільми жахів, від яких кидає в піт.

Батьки часто замислюються, з якого віку можна дозволяти дитині дивитися страшилки і чи варто взагалі це робити. Портал Clutch розібрався, що до чого.

З одного боку, дивитися страшні фільми або мультики дитині трьох років не варто. Адже вона ще занадто маленька, щоб відрізнити реальність від вигадки. Тому якщо раптом побачить на екрані, як батьки кинули дитину в лісі та пішли собі, може серйозно злякатися.

З іншого боку, коли вона стане трохи старшою, дозволяти дивитися страшилки навіть потрібно. Діти мають чітко розрізняти - де добро, а де зло.

Популярні новини зараз

Тарас Тополя приголомшив зізнанням, українці переживають за Alyosha :"З приставкою "екс"

Хто Могила, а хто Жмур: справжні прізвища Каменських, Дантеса, Анатоліча, Кароль та інших зірок

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Показати ще

Для того щоб навіть жахи пішли на користь, досить просто обговорювати з дитиною все, що вона побачила у телевізорі. Задавати їй питання типу "Чому історія так погано закінчилася?" Щоб наштовхнути її на думку, яка неправильна поведінка героя призвела до трагічної розв'язки.

Якщо малюк уже подивився страшилку і тепер йому ночами сняться кошмари, варто взяти його за руку, відвести у те місце, якого він боїться, щоб показати, що нічого страшного там немає.

Рушайте на прогулянку в "темний" ліс, спустіться у підвал або підніміться на горище і доведіть, що монстри і привиди - це вигадка.

Дивіться еволюцію костюмів на Хелловін за останні 100 років

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", куди піти в Києві на Хелловін.