Україна зайняла 27 місце за рівнем трафіку на Pornhub.

Як пише "Сегодня", росіяни посіли 18 місце, а лідирують користувачі з США, Великобританії та Індії. В середньому українці витрачають тут на перегляд "полунички" 9 хвилин і 54 секунди.

Серед любителів порно 20% українських користувачів - це жінки.

Кілька виріс пошукової запит "overwatch" (порнографія, пов'язана з комп'ютерною грою. Далі йдуть "хентай 3D", "мачуха", "кремовий пиріг" (creampie - статевий акт зі спермою), "хвіст поні" (ponytail - тип орального сексу) .

Прорив року "турецьке порно", його почали шукати на тисячу триста шістьдесят-сім% частіше. Не відстає японське порно ", запит по якому виріс на 174%. Популярні серед українців Саша Грей, Ельза Джин і Пета Йенсен.

Варто відзначити, що українці на 114% частіше, ніж весь світ в цілому, вибирають ролики в категорії "фістинг". Також любителі полунички вибирають "анал", "хентай", "порно із зрілими", "лесбійської порно".

Хто знімався в дорослому відео

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що популярний у всьому світі сайт для дорослих PornHub проаналізував потік відвідувачів і зробив несподівану заяву. Як виявилося, гавайці, які отримали неправдиве повідомлення про ракетну атаку, масово перестали цікавитися сайтом і його контентом.