Майже два місяці, до 4 серпня, проведе під вартою хмельничанин, який вимагав у представника будівельної організації 3,5 тис. доларів за сприяння у вирішенні питання видачі дозвільних документів на початок робіт.

Такий запобіжний захід обрав Хмельницький міськрайонний суд.

Вийти раніше підозрюваний зможе, якщо внесе сто тисяч гривень застави, хоча прокурор вимагав встановити її розмір у 2,5 рази більший, тобто 250 тисяч.

За інформацією прес-служби прокуратури області, чоловіка затримали 9 червня під час отримання ним трьох тисяч доларів. Саме на такій цифрі зрештою зійшлися сторони. Правоохоронці вилучили гроші, а посередника відправили у відділок.

Популярні новини зараз

Григорій Решетник знайшов нового "Холостяка" після фіналу зі Златою Огнєвіч

Невакцинованим українцям заборонили ходити до туалету

Фіналістка "Міс Україна" Аліна Ляшук зібралася посунути Злату Огнєвіч: "Iдеальна холостячка"

"Данилко одружився": мама Вєрки Сердючки зняла баян з голови і хизується обручкою з букетом

Показати ще

Сама ж історія почалася в березні, коли "рішала" погодився "перетерти" з працівниками Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в області стосовно видачі дозвільних документів на початок будівництва.

Зараз у справі триває досудове розслідування.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у столиці затримали начальника одного з відділів Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області, котрий вимагав з бізнесмена 400 тисяч гривень за повернення вилученого майна і закриття кримінальної справи.