Всього десять машин, два десятки особового складу і кілька змін поспіль без сну і спокою – так доводиться патрулювати копам один із найбільших районів Києва, Голосіївський.

На своїй сторінці у Facebook колишній військовий, нині – патрульний, Василь Коряк зізнався: дуже часто їм дорікають, що надто довго їхали за викликом. Від звинувачень не відхрещуються, але вдіяти нічого не можуть: встигнути всюди, коли бракує автомобілів, нереально:

"Найчастіше з ранку отримуєш команду "три машини виставити в центр згідно дислокації" і починається чергова прекрасна зміна….У порівнянні з минулими роками, кількість викликів збільшилася раз в десять-п'ятнадцять. Там все в перемішку:І "сусід світить лазером мені в холодильник". І "припарковане авто заважає виїхати з гаража". І "двоє невідомих побили заявника, забрали сумку з грошима, телефоном і документами".

Популярні новини зараз
Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень Сало, ошийок та грудинка: ціни на м'ясопродукти додали оптимізму українцям Головне за ніч: "бунт" матерів окупантів на болотах, провісники великої революції в росії та проблеми з субсидіями взимку Гроші та успіх ніколи не покинуть ваш дім, якщо ви зробите це: навіщо потрібні червоні двері та цукерки
Показати ще

Правоохоронець впевнений: такі провали в роботі – провина у першу чергу з боку міської влади. До поліції оголосили набір, але хто їх забезпечить всім необхідним, невідомо. Та й кількість негативу у бік тих, хто представляє закон, останніми роками збільшилася. І справа не тільки у розбитих Prius.

Та й тут, стверджує коп, самі патрульні ні до чого. Технічний стан машин не викликає оптимізму:

"…нон-стопом, доливаючи бенз і омивач, передаються від зміни до зміни. Все частіше вибувають тупо через утому основних агрегатів - гібридні установки, варіатори, двигуни ... Отримати поповнення машинами - запевняю, найзаповітніша мрія будь-якого з командирів рот".

Такі зізнання яскраво пояснюють те, чому у 2016-му і на початку 2017 року масово почали звільнятися з "реформованих органів". І варіантів лишається небагато, як вважає Коряк:

"Найпростіше - підняти лапки вгору, голосно заявити щось типу "я занадто прекрасний для цього гівна". Варіант більш пафосний - застрелитися з штатного Форт-17 прям посеред сигналячого затору на Саксаганського. Морозним ранком та під зворушливу мелодію ...".

Дивіться: чому патрульні звільняються з роботи

Як повідомляв портал "Знай.ua", розкриті головні причини недоліків реформованих правоохоронних органів.