Український бізнесмен Ринат Ахметов брав активну участь у формуванні так званої "Донецької Народній Республіці".

У цьому впевнений колишній ватажок бойовиків "ДНР" Олександр Бородай. За його словами, Ахметов таким чином хотів впливати на Київ, де в той час серйозно посилився його головний конкурент Ігор Коломойський.

"Потрібна вона ("ДНР") була зі зрозумілих дуже простих причин. Тому що йому було потрібно власне князівство для того, щоб балансувати між Києвом, який йому тоді відкрито погрожував, і в Києві тоді був сильний вплив його" кращого ворога "- пана Коломойського", - сказав Бородай в інтерв'ю, опублікованому в мережі.

Бородай о сотрудничестве Ходаковского и Ахметова

Чем больше проходит времени с начала войны в Донбассе, тем больше откровенничают те, кто стоял у истоков ДНР. Куратор сепаратистов на начальном этапе войны Александр Бородай дал новое интервью, в котором рассказал о сотрудничестве Ахметова с Ходаковским. Бородай рассказал, что Ходаковский лично пытался передать ему чемодан с деньгами от Ахметова. Он утверждает, что Ходаковский работал на Ахметова, который в то время полностью контролировал ДНР. "Республика" была нужна Ринату, чтобы противостоять Коломойскому.

Posted by Денис Казанский on Saturday, 21 October 2017

Популярні новини зараз

Повелителю вовчиць Олегу Виннику — 48: найнесподіваніші факти про зірку

Тіна Кароль у прозорій сукні зробила українцям несподіваний сюрприз: "Вибух драйву"

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Наталя Могилевська ошелешила формами в купальнику з глибоким декольте: "Неземна"

Показати ще

Він запевнив, що Ахметов фінансував батальйон "ДНР" "Схід", яким командував Олександр Ходаковський, а також намагався йому передати йому 500 000 доларів

Що Ахметов говорив про "ДНР".

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що керівництво компанії попереджає про відключення "Київводоканалу" за величезні борги, що стане для столиці найбільш критичним. Відомо, що загальна сума заборгованості киян по електроенергії перед компанією "Київенерго" у вересні в порівнянні з серпнем 2017 року зросла.