У антикорупційної прокуратури є докази того, що відсторонений голова ДФС Роман Насіров є підданим Великої Британії.

Про це сказав голова Спеціальної антикорупційної прокуратури Назар Холодницький в ефірі українського каналу. Він пояснив, що під час обшуку британського паспорта Насірова силовики не знайшли. "У нас є тільки офіційна відповідь від британської сторони, що він є підданим Великої Британії з 2012, здається, року", - сказав Холодницький.

При цьому чиновник не став виключати, що Насіров може втекти з України.

"З огляду на, що заходи забезпечення провадження - браслет та інше, тому ми повинні зараз зважити всі ризики. З огляду на обставини справи, матеріальний стан, інформацію від компетентних органів Великої Британії про наявність громадянства і його бажання покинути територію України хоча б для лікування, ми повинні зважити, чи дійсно це буде виїзд для лікування", - сказав Холодницький.

Насіров може виїхати в США, а потім повернуться до Англії по британському паспорту. Не забув прокурор і попередній досвід з депутатом Онищенком.

Популярні новини зараз
Українцям вручать додаткову платіжку: за що і скільки доведеться доплачувати Індексацію розширили: хто отримає більше у березні За комуналку розрахуєтесь квартирою: за які борги можуть виселити Виплата пенсії по-новому: що треба знати пенсіонерам
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про премії на роботі українських топ-чиновників.